Проект рішення Про встановлення місцевих податків та/або зборів на території Сухополов’янської сільської територіальної громади

Дата: 12.05.2021 14:23

СУХОПОЛОВ’ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПРИЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я                                         ПРОЄКТ

(                       восьмого скликання)

2021 року                                                             с. Сухополова

Керуючись ч. 1 ст. 143 Конституції України, статтями 10, 12, 265, 266, 267, 268, 269-289, 291-295  Податкового кодексу України від 02 грудня  2010 року № 2755-VI (із змінами та доповненнями), Бюджетним кодексом України вiд 08 липня 2010 року № 2456-VI (із змінами та доповненнями),     п. 24 ст. 26, ст. 69, ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сухополов'янська сільська рада

ВИРІШИЛА

1.Встановити наступні місцеві податки та/або збори на території Сухополов’янської сільської територіальної громади :

1.1. Податок на майно, в тому числі:

1.1.1. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

1.1.1.1. Положення  про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної

ділянки в Сухополов’янській сільській територіальній громаді, згідно з додатком 1.

1.1.1.2. Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно  з додатком 2.

1.1.1.3.  Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статі 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно  з додатком 3.

1.1.2.    Транспортний податок. Положення  про  транспортний податок що справляється на території Сухополов’янської сільської територіальної громади, згідно з  додатком 4.

1.1.3.    Земельний податок:

1.1.3.1. Положення про плату за землю, згідно з додатком 5.

1.1.3.3. Ставки земельного податку та перелік пільг для фізичних і юридичних осіб, наданих за рішенням органу місцевого самоврядування, згідно з додатками  6- 59.

1.2. Єдиний податок. Положення про єдиний податок, що справляється на території  Сухополов’янської сільської територіальної  громади, згідно з додатком 60.

1.3. Туристичний збірПоложення  про туристичний збір що справляється на території Сухополов’янської сільської територіальної громади , згідно з додатком 61.

2. Дане рішення набуває чинності з 01.01.2022 року.

3. Контроль  за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово – комунального господарства Сухополов’янської сільської ради.

Сільський голова                                                              Денис РОСОВСЬКИЙ

Населені пункти, на які поширюється дія рішення:

Перелік старостинських округів (населених пунктів)

1

Білорічицький старостинський округ № 1 (с. Білорічиця, с. Бажанівка, с. Боротьба, с. Димитрівка)

2

Дідовецький старостинський округ№ 2 (с. Дідівці, с. Єгорівка,

с. Манжосівка)

3

Заїздський старостинський округ № 3 (с. Заїзд, с. Петрівське, с. Тихе)

4

Замостянський старостинький округ № 4 (с. Замістя, с. Густиня, с. Капустенці, с. Маціївка)