Зважаючи на звернення жителів с.Малківка (Малківський старостинський округ) щодо вжиття заходів по порятунку  лелечого гнізда, яке знаходиться в центрі села, і є його окрасою протягом десятків років. З року в рік  в ньому зростало лелече  потомство. Лелека – це  символ сімейного благополуччя, любові до рідної землі, Батьківщини. Вважається, що лелече гніздо на подвір’ї приносить щастя, здоров’я,  удачу, добробут та  гарний врожай.

Посадовці  Сухополов’янської громади  не залишились  байдужими і забезпечили  01 грудня 2022 року  проведення відповідних необхідних робіт по переоблаштуванню  та відновленню  лелечої домівки: була вкопана надійна  бетонна опора, зварена чаша з металу  і за допомогою крана було перенесено гніздо з трухлої деревини.

Висловлюємо слова вдячності за виконання вищезазначених робіт  та надання  спеціалізованого транспорту директору  ТОВ «ПРОМЕНЕРГО СЕРВІС» Олександру Чуріну і його працівникам.

Тримаймося разом!