Сухополов’янська громада послідовно працює над питанням  облаштування укриттів протягом 2022-2024 років. Утримання захисних споруд цивільного захисту перебуває на постійному контролі керівництва громади та балансоутримувачів. У комунальній власності Сухополов’янської сільської ради перебуває 7  захисних споруд цивільного захисту (ПРУ), 1  споруда подвійного призначення з захисними властивостями протирадіаційного укриття. Також протягом 2023 року на облік поставлено 11 захисних споруд цивільного захисту (найпростіші укриття), 5 з яких приватної форми власності.

З метою організації належного укриття населення Сухополов’янської сільської ради, працівників та відвідувачів бюджетних установ у захисних спорудах цивільного захисту (ПРУ та споруди подвійного призначення) в 2022-2023 роках з  бюджету Сухополов`янської сільської  територіальної громади було виділено кошти в сумі 5529466,53  грн. на проведення ремонту укриттів. На 2024 рік  на ремонт захисних споруд цивільного захисту передбачено фінансування в сумі 3013575,59 грн.

Зокрема, ураховуючи важливість  безпекового фактору із захисту населення в умовах воєнного стану   та  вимоги  законодавства в Боршенському сільському будинку культури (Валківський старостинський округ) вжито ряд заходів по облаштуванню  протирадіаційного укриття,  а саме: встановлено двоє металевих дверей, вентиляційне обладнання, зроблено санвузол, підведено систему водопостачання, виконані роботи по поточному ремонту та побілці стін. На виконання вищезазначених робіт були виділені кошти з бюджету Сухополов`янської сільської  територіальної громади у сумі  941 053,0 тис.грн. На сьогодні проводяться роботи  для забезпечення комфортних умов перебування в укритті.Працюємо далі для жителів громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису