Участь у чемпіонаті України з легкої атлетики
6-8 березня в м. Київ проходив чемпіонат України з легкої атлетики (двоборства) серед юнаків та дівчат 2013-2014 р.н. Троє юних легкоатлетів КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Сухополов'янської сільської ради взяли участь в програмі двоборства ( стрибки в довжину + 60 м). Продемонструвавши волю, характер та бійцівські якості, стали призерами чемпіонату України. Паляниця Назар на дистанції 60 м був першим, а в секторі стрибків у довжину зайняв 3 місце, в сумі двоборства піднявся на другу сходинку п’єдесталу. Глущенко Артем став бронзовим призером з результатом 543 очки. Черткова Марія зайняла 15 місце, встановивши особистий рекорд стрибка 4.06. Готували до змагань тренери Євген Жук та В'ячеслав Зінченко.
Щиро вітаємо тренерів та наших спортсменів з їхніми досягненнями і бажаємо подальших успіхів! Дякуємо нашим мужнім військовослужбовцям ЗСУ за можливість брати участь у різних спортивних заходах. В єдності, згуртованості та підтримці наша сила!






