15 квітня до поліції надійшло повідомлення про виявлення двох підозрілих сумок, залишених без нагляду поблизу входів до укриття однієї з адміністративних будівель міста.

На місце події негайно прибули слідчо-оперативна група, вибухотехніки та кінолог зі службовим собакою. Правоохоронці оперативно організували обмеження доступу до території та вжили необхідних заходів безпеки: забезпечили охорону периметру, перекрили рух транспорту, евакуювали мешканців сусідніх будинків і обмежили доступ громадян до місця виявлення невідомих сумок.

Вибухотехніки оглянули залишені речі - небезпечних предметів не виявлено.

Фото без опису