Проведено ямковий ремонт

На території Сухополов’янської сільської ради проведено ямковий експлуатаційний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення Прилуки – Колісники 0251511, /Т-25-24/ - Маціївка та автомобільної дороги по вулиці Густинській від автодороги Т2524 до в’їзду в с. Замістя, яка перебуває в комунальній власності Прилуцької міської ради. Роботи проведені завдяки фінансовій підтримці ТОВ «Прилуцький Хлібодар», який є надійним партнером у вирішенні соціально-економічних питань громади. Дякуємо за співпрацю!

Непоправна втрата в ОТГ

Сьогодні голова Сухополов’янської об’єднаної територіальної громади Денис Росовський відвідав та передав матеріальну допомогу сім’ї, у якій напередодні сталася жахлива трагедія: під час пожежі трагічно загинуло молоде подружжя: Лобода Сергій Володимирович (1994 р.н.) та Лобода Дарія Леонідівна (1997 р.н.), яке проживало в селі Рудівка (Рудівський старостинський округ Сухополов’янської сільської ради). Без батьків залишилося двоє малолітніх дітей. Головне завдання керівництва громади – взяти під постійний супровід та опіку малолітніх дітей і родину в цей нелегкий час, уживаючи всі відповідні заходи. Буде докладено максимум зусиль, щоб діти, які залишилися без батьків, та родина загиблих не були залишені без належної уваги, турботи та необхідної допомоги.

З Днем Конституції!

Шановні жителі та гості громади!Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України. Нехай же в день Державного свята - Дня Конституції - в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон. Звісно, демократичний розвиток, як показує історичний досвід нашої держави, ніколи не був легким і нині ми знов повинні боротися за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі.

Боротьба була запекла!

27 червня на футбольному полі в с. Замістя (Замостянський старостинський округ) відбулася зустріч двох команд на першість південної ліги ФК «Кремінь» Парафіївської ОТГ та ФК «Замістя» Сухополов'янської ОТГ. Вболівали та підтримували свою команду Сухополов'янський сільський голова Денис Росовський, посадовці Сухополов'янської ОТГ, місцеві жителі, жителі громади та прилучани.

З Днем Молоді!

День Молоді це одне з найдинамічніших свят - адже молодим скрізь дорога, відкритий увесь світ, як на долоні, і будь-яка справа по плечу. Сердечно вітаємо з Днем Молоді всіх Вас. Бажаємо залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку, вона живе в душі тих, хто не перестає літати у мріях, будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам. Будьте молоді і щасливі!

Запрошуємо на футбол!!!

Шановні вболівальники, до Дня Конституції України та Дня молоді у неділю 27 червня о 17.00 годині на стадіоні у с. Замістя відбудеться зустріч за першість у південній лізі ФК «Замістя» Сухополов’янської ОТГ з ФК «Кремінь» Парафіївської ОТГ. Боротьба буде запекла! Запрошуємо всіх підтримати нашу команду! Мріємо про перемогу!!!

У Cухополов’янській громаді відбулися урочистості до 25-річчя Конституції України

Напередодні 25-ї річниці  Конституції України у приміщенні комунального закладу «Центр культури  та дозвілля» Сухополов’янської сільської ради відбулися урочистості за участю  Cухополов’янського сільського голови Дениса Росовського, секретаря сільської ради Ольги Євтушенко, першого заступника сільського голови Андроніки Тарасенко, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Ромашка, керуючого справами виконавчого комітету  Валентини Харченко, депутатів і посадовців сільської ради, а також  старост старостинських округів громади.

Реконструкція Меморіалу!

Сухополов'янська ОТГ сердечно дякує депутату громади Олександру Шуляку за проведену роботу по реконструкції Меморіалу Слави в с. Манжосівка. Завдяки творчості, натхненню, Вашим вмілим рукам, пам'ятка архітектури набула нового належного вигляду.