Конкурс до 30-ї річниці створення Збройних Сил України!

6 грудня Збройні Сили України відзначатимуть 30-у  річницю з дня створення. З нагоди річниці створення українського війська Чернігівським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки запроваджено перший обласний конкурс  патріотичних аматорських відеороликів  «Молодь! Армія! Країна!».

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста.

Ремонт доріг в с.Сухополова!

З метою покращення якості та експлуатаційних можливостей вулично-дорожньої мережі у населених пунктах Сухополов’янської громади приватним підприємством «РЕМДОР-БУД» було проведено ямковий експлуатаційний ремонт доріг комунальної власності пневмо-струменевим методом на території  адміністративного центру громади – с. Сухополова по вул.Дачній та  вул.Перемоги. Висловлюємо слова вдячності  керівництву ПП «РЕМДОР-БУД»  за надану допомогу  та співпрацю.

Живи та працюй в Україні!

Де працевлаштуватись, закінчивши навчання, на яку зарплату може розраховувати випускник профтехучилища? Це питання постає перед кожним студентом-випускником.

Вшановуємо та схиляємо голови перед мужністю і жертовністю нашого народу!

28 жовтня 2021 року відповідно  до  Указу Президента України від 20.10.2009 року №836  відзначається  День визволення України від фашистських загарбників. Цього року виповнюється 77-ма річниця вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної  території України.

Ремонт доріг!

На замовлення Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації пневмо-струменевим методом проведено ямковий експлуатаційний ремонт автомобільної дороги Мазки - Перше Травня С251524.Роботи виконано підрядною організацією ТОВ «Транс Лайн Груп».

З 1 листопада 2021 року на Чернігівщині діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до наказу Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Чернігівській області від 18.10.2021 № 134-од, з 1 листопада 2021 року до початку весняно - літньої заборони, забороняється будь-який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років.

Як отримати довідку про реєстрацію в службі зайнятості як безробітного та нарахування допомоги по безробіттю?

Цю довідку ви можете отримати тільки в тому центрі зайнятості, у якому ви перебуваєте на обліку. З собою необхідно мати паспорт (ID паспорт) та ідентифікаційний код.

Вуличне освітлення в с. Замістя!

Продовжується робота по улаштуванню вуличного освітлення населених пунктів громади. Відповідно затвердженої Програми будівництва і реконструкції   вуличного освітлення населених пунктів Сухополов’янської   сільської ради на  2021 – 2022 роки, в селі Замістя  закінчено реалізацію проекту:

Ремонт доріг!

На замовлення Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації пневмо-струменевим методом проведено ямковий експлуатаційний ремонт автомобільної дороги Прилуки – Колісники 0251511, зокрема в межах с. Сухополова по вул. Шкільній та вул.Колісниківській.