Земельні послуги на Гіді з державних послуг!

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді.

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Охіньківського округу

Шановні мешканці Охіньківського старостинського округу, 09 лютого 2022 року о 13.00  годині у приміщенні Охіньківської ЗОШ відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Охіньківського округу.

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Переволочнянського округу

Шановні мешканці Переволочнянського старостинського округу, 09 лютого 2022 року о 10.00  годині у приміщенні сільського клубу відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Переволочнянського округу.

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Малківського округу

Шановні мешканці Малківського старостинського округу, 08 лютого 2022 року о 13.00  годині у приміщенні сільського клубу відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Малківського округу.

29 січня - День пам’яті Героїв Крут

29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами. Цього року виповнюється 104-а річниця з тих трагічних подій. Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року між Ніжином і Бахмачем на Чернігівщині, за 130 кілометрів на північний схід від Києва під час наступу на Київ військ більшовицької Росії. Біля станції Крути кілька сотень київських студентів та гімназистів вступили у нерівний бій з більшовицькими військами, чисельність яких налічувала кілька тисяч. Бій тривав лише п’ять годин. Герої Крут призупинили наступ військ на столицю України і це дало змогу урядові Української Народної Республіки добитися міжнародного визнання України на мирних переговорах у Бресті. Уже в березні 1918 року після підписання більшовиками Брестської мирної угоди і з поверненням уряду УНР до Києва за рішенням Центральної Ради було вирішено урочисто перепоховати полеглих студентів на Аскольдовій могилі у Києві.

БУЛО/СТАЛО: ЯК ЗМІНИЛАСЬ ДОРОГА ПО СЕЛУ ОХІНЬКИ СУХОПОЛОВ'ЯНСЬКОЇ ОТГ ПРИЛУЦЬКОГО РАЙОНУ?

Як змінилась дорога по селу Охіньки Сухополов'янської ОТГ Прилуцького району? Це одна з локацій капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми Юнаківка. Протяжність ділянки - 10 км. Підрядна організація, що проводила ремонт, - ТОВ "СП "Автострада". В процесі капітального ремонту дорогу розширено, влаштована нова основа та два шари асфальтобетонного покриття, зроблені пішохідні доріжки, з'їзди до подвір'їв, встановлені засоби організації та безпеки дорожнього руху, нанесена розмітка холодним пластиком, облаштовані місця зупинки транспорту.

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Канівщинського округу

Шановні мешканці Канівщинського старостинського округу, 08 лютого 2022 року о 10.00  годині у приміщенні сільського клубу відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Канівщинського округу.