Вічна пам'ять!

Сухополов'янська ОТГ висловлює найщиріші співчуття рідним і близьким з приводу трагічної загибелі офіцера Збойних Сил України, нашого земляка, вихідця с. Миколаївка Погребівського старостинського округу Васильєва Олександра Васильовича. На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. У цю гірку мить щиро поділяємо горе сім’ї та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Щиро дякуємо за надану допомогу!

Керівництво, посадовці  та старости  старостинських округів Сухополов’янської громади працюють  у  цей непростий для всіх час 24/7, тримаючи на контролі  та вирішуючи  щоденні виклики, проблемні питання, які стосуються забезпечення усім необхідним як населення, так і військових. З перших днів війни на території   громади діють загони Територіальної оборони, знаходяться на постах військовослужбовці Збройних сил України. Варто зазначити, що  головна спільна мета – вибити ворога з рідної землі, об’єднала та згуртувала всіх. Разом з керівництвом громади беруть участь у забезпеченні представників Тероборони, ЗСУ, осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, приватні підприємці та місцеві жителі населених пунктів громади.

З 27 березня комендантська година на території Прилуцького району з 20.00 вечора до 06.00 ранку

Відповідно до розпорядження в.о. начальника Прилуцької районної військової адміністрації  від 26 березня 2022 року № 31 комендантська година з 27 березня поточного року  на території району з 20.00  вечора до 06.00 ранку

26 березня - День Національної гвардії України

Ураховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку відповідно до  Указу Президента від 18 березня 2015 року  26 березня Україна святкує День Національної гвардії України .

Загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації

З  метою вшанування світлої пам'яті, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, 23 березня о 09.00  ранку посадовці Сухополов’янської  громади  долучилися до щоденної  загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Вшановуємо пам’ять загиблих

З  метою вшанування світлої пам'яті, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, 22 березня о 09.00  ранку посадовці Сухополов’янської  громади  долучилися до щоденної  загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Дякуємо пасічникам!

Пасічники Громадської організації "Бджолярі Прилуччини" поділилися з Сухополов'янською громадою залишками меду для забезпечення харчування ЗСУ, тероборони та соціально-незахищених верств населення, які вкрай потребують допомоги. Низький уклін пасічникам, які охоче згуртувалися і долучилися до акції по підтримці громади у військовий час.