Дбаймо про благоустрій Сухополов’янської громади!

Відповідно до розпорядження Сухополов’янського сільського голови  Дениса Росовського на  території населених пунктів  громади з 1 по 30 квітня проходить традиційне весняне прибирання в рамках проведення місячника з благоустрою.

До річниці аварії на Чорнобильській АЕС

36 років тому  26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася одна з  найбільших катастроф техногенного характеру в історії людства. Цього дня ми низько схиляємо голови і вшановуємо  мужніх, героїчних та самовідданих людей, які працюючи в зоні радіаційного лиха, локалізували аварію та врятували країну від радіаційного забруднення. Багато хто з них пожертвував заради цього життям  або втратив здоров’я і страждає від наслідків опромінення донині.

Фонд соціального страхування України виплатив пів мільярда гривень декретних допомог за час війни

Допомога по вагітності та пологах виплачується Фондом соціального страхування України попри воєнний стан, евакуацію працівниці, неможливість формування роботодавцем заяви та навіть у разі виходу у декрет після призупинення дії трудового договору на час війни.

Привітання з Великоднем!

Великдень – світле свято, яке символізує перемогу добра над злом, життя над смертю, спонукає нас вкотре замислитися над вічними цінностями християнської моралі. Кожен у ці пасхальні дні має відчути підтримку від тих, хто поряд, наповнити серця радістю і надією на краще.

Великодні вироби для військових ТРО Прилуччини!

До Великодня Сухополов’янська громада підготувала пасхи для військовослужбовців територіальної оборони Прилуччини. Напередодні свята Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський привітав військовослужбовців, подякував за службу, передав великодні вироби та побажав, щоб наступний Великдень вони обов’язково зустрічали вдома, щоб нарешті в Україні настав мир.

До відома жителів!

Враховуючи непоодинокі звернення і прохання вірян області начальником Чернігівської обласної військової адміністрації прийнято розпорядження від 22 квітня 2022 року №152, яким запроваджено комендантську годину у Великодну ніч з 23 години 00 хвилин 23 квітня 2022 року до 5 години 00 хвилин 24 квітня 2022 року.

До Великодніх свят!

Напередодні Великодніх свят  Сухополов’янська громада  надала продуктові набори  10 сім’ям  воїнів, які загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, сім’ям учасників АТО/ООС та  ветерану Великої Вітчизняної війни. Це сім’ї  загиблих: Сергія Безгубченка, Анатолія Потієнка, Богдана Назаренка, Віктора Лавренчука, Ярослава Кравченка, Ангеліни Євдокімової, Івана Мащенка та ветеран – Михайло Галіч.