Виїзний прийом громадян у с.Погреби!

30 червня сільський голова Денис Росовський спільно із першим заступником сільського голови Андронікою Тарасенко та секретарем сільської ради Ольгою Євтушенко провів виїзний особистий прийом громадян у селі Погреби Погребівського старостинського округу громади.

Виїзний прийом громадян у с.Пологи!

30 червня сільський голова Денис Росовський спільно із першим заступником сільського голови Андронікою Тарасенко та секретарем сільської ради Ольгою Євтушенко провів виїзний особистий прийом громадян у селі Пологи Піддубівського старостинського округу громади.

Чергове засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому за ознакою статті, протидії торгівлі людьми, профілактики соціально-небезпечних хвороб та формуванню здорового способу життя

29 червня 2022 року  відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому за ознакою статті, протидії торгівлі людьми, профілактики соціально-небезпечних хвороб та формуванню здорового способу життя Сухополов’янської сільської ради. Засідання провела голова Координаційної ради – Андроніка Тарасенко, перший заступник сільського голови.

За 2022 рік понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг

Понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг. Цієї цифри Гід досяг менше ніж за рік. Щодня команда Мінцифри доповнює та оновлює Гід у режимі реального часу для того, щоб взаємодія держави та громадян була комфортнішою і простішою.

Стати візажистом допоможе служба зайнятості

Мрієте професійно займатися візажем? Хочете працювати в індустрії моди і краси? Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості чекає на вас. Навчання стартує 12 липня 2022 року і триватиме 5 місяців. Графік формування навчальних груп у липня-серпні тут: https://www.cpto.rv.ua/

28 червня – річниця Конституції України!

28 червня  у приміщенні комунального закладу «Публічна бібліотека»  сільської ради  були  проведені  урочисті збори з нагоди 26-ї річниці ухвалення Конституції України, у яких взяли участь Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський, керівництво та посадовці сільської ради.

Шановні жителі громади!

З метою належного оповіщення населення, яке не чує сирен, про повітряну небезпеку в конкретному регіоні, просимо Вас підключитися в смартфонах до мобільного додатку «Повітряна тривога». Його можна завантажити у Google Play Market (https://bit.ly/35kDDkz) та AppStore (https://apple.co/3K6v9fD). Головне про додаток: • не потребує реєстрації; • не збирає персональні дані користувачів або дані про геолокації* • надсилає максимально гучні критичні сповіщення про повітряну, хімічну, техногенну або інші види тривог системи цивільної оборони навіть у беззвучному або сплячому режимі смартфона. Щоб отримувати сповіщення, необхідно: — встановити застосунок через Google Play Market або AppStore; — надати йому дозвіл надсилати сповіщення та важливі попередження; — вибрати область, у межах якої хочете отримувати сповіщення; — відстежувати початок та кінець повітряних тривог.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 01 липня 2022 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: відповідно до розпорядження сільського голови від  27 червня 2022 року № 81 «Про проведення  засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради» 01 липня 2022 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у Сухополов’янському сільському клубі за адресою: с.Сухополова, вул.Закарпатська, буд.1.