З Днем працівників торгівлі!

Сердечно вітаємо всіх працівників торговельної галузі з професійним святом! Своєю працею Ви робите значний внесок у розвиток та зміцнення економіки, створюєте робочі місця, підтримуєте рівень житя людей. Сьогодні в умовах воєнного стану торгівля залишається одним із провідних видів бізнесу і підтримує країну у важкий для всіх час.

Відбулася робоча зустріч суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми

29 липня 2022 року відбулася робоча зустріч суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.У заході взяли участь спеціалісти центру соціальних служб, служби у справах дітей, відділу соціальної підтримки населення Сухополов’янської сільської ради та юрисконсульт Прилуцького бюро правової допомоги Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.У ході зустрічі обговорили питання щодо взаємодії суб’єктів, соціальної профілактики, ідентифікації осіб та соціально-правової допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Якщо Ви потрапили у ситуацію торгівлі людьми чи стали свідком такої Вам треба звертатись (в Україні та за її межами) (див. інфографіку).Також зверніть увагу, що на сайті МЗС України розміщено інтерактивну карту, на якій Ви можете знайти необхідну інформацію щодо посольств та консульських установ України по всьому світу. Посилання на карту https://tripadvisor.mfa.gov.ua/

«Право на захист» для безробітних

Юридична консультація – це завжди актуально, а тим паче під час воєнного стану, коли багато людей опинилися у складній життєвій ситуації, і у них накопилося чимало питань. Шанс отримати відповіді на них з’явився у безробітних на семінарах, які організовує служба зайнятості спільно з благодійним фондом «Право на захист».

Cухополов’янська громада долучилася до відзначення Дня Української Державності

З метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення 28 липня 2022 року, в День Хрещення Київської Русі-України, коли вшановується пам’ять про видатного державотворця, князя Київського Володимира Великого,   вперше відзначаємо День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року.

Вдячні за постійну  співпрацю та надану допомогу!

На території Сухополов’янської громади організована на належному рівні та проводиться відповідна робота щодо підтримки і надання допомоги  внутрішньо переміщеним особам та їх сім’ям.

26 липня 2022 року у Прилуцькій МРФ Чернігівського ОЦЗ проведено учбове заняття з протимінної безпеки представниками благодійної організації

З метою інформування цивільного населення про мінну небезпеку,  26 липня  2022 року у Прилуцькій МРФ Чернігівського ОЦЗ проведено учбове заняття для безробітних з протимінної безпеки представниками благодійної організації «Благодійний фонд «Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні ».

Роботи по грейдеруванню доріг громади продовжуються!

З метою утримання в належному стані автомобільних доріг у Сухополов’янській громаді поступово продовжуються роботи із грейдерування, яке застосовується для вирівнювання дорожнього полотна з ґрунтовим покриттям. 26 та 27 липня 2022 року грейдер громади виконував  роботи з благоустрою по старостинських округах. У Погребівському старостаті було прогрейдеровано вул.Генеральську, вул.Перемоги та частково вул.Ніжинську. У  Білорічицькому  старостаті були виконанні роботи з грейдерування та розчистки узбіч доріг при в’їзді до с.Білорічиця, доріг від  с.Бажанівки до с.Погреби  та від с.Білорічиця до с.Дмитрівка.