Шановні освітяни!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом – Днем працівників освіти, який  щорічно відзначаємо  в Україні в  першу неділю жовтня. На жаль, цьогорічне свято відбувається в умовах воєнного стану – у час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію нашої держави, а тому  Ви на сьогодні працюєте  на освітянському фронті з більшою відповідальністю, гідно навчаючи, допомагаючи та підтримуючи підростаюче покоління. Упевнений, що Ваша висока фаховість, багатий професійний досвід, оптимізм, творча наснага стануть запорукою розвитку, процвітання і величі нашої України.

Вітаємо із  Всеукраїнським днем бібліотек!

Щороку, 30 вересня, відповідно до Указу Президента України  відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек. У Сухополов’янській  громаді на сьогодні працює комунальний заклад «Публічна бібліотека» та 20 бібліотек-філіалів, які надають послуги на території населених пунктів старостатів. Цього дня традиційно нагороджуємо  кращих працівників бібліотечної справи. Секретар  Сухополов’янської сільської ради Ольга Євтушенко передала  щирі слова вітань з професійним святом  від Сухополов’янського сільського голови Дениса Росовського, вручивши Подяки Сухополов’янської сільської ради  за високий  професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек  колективу КЗ  «Публічна бібліотека» сільської ради (директор Тетяна Печена); бібліотекарю Охіньківської бібліотеки-філіалу Ірині Костенко та провідному бібліотекарю  Манжосівської бібліотеки-філіалу Світлані Охріменко.

Шановні працівники бібліотек громади!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек, який  щорічно відзначаємо  30 вересня  відповідно до Указу Президента України. Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні та освітні заклади у кожній територіальній громаді країни.

30 вересня – День  усиновлення

30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято доброти та  милосердя,  яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, які прийняли у свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої родини.

Зі святом Віри, Надії та Любові!

30 вересня християни відзначають велике свято — День Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Від душі вітаємо з цим святом. Нехай в кожному з Вас живе ВІРА, нехай ніколи не покидає НАДІЯ, нехай зігріває ЛЮБОВ, і нехай МУДРІСТЬ не дозволить збитися зі шляху, а милість Божа щоденно перебуває в житті. Миру і добра всім!

Урочистості до Дня працівників освіти в  Сухополов’янській громаді!

29 вересня, напередодні  Дня працівників освіти, який відзначаємо щороку  в  першу неділю жовтня, в адміністративному центрі Сухополов’янської громади  відбулися урочистості за участі  секретаря   сільської ради Ольги Євтушенко, посадовців сільської ради,  працівників  закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти. На жаль, цьогорічне свято відзначаємо в умовах воєнного стану, у час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію нашої держави. 1 вересня 2022 року розпочався найскладніший навчальний рік в історії незалежної України, адже в умовах війни на вчителів покладається ще більше відповідальності – зараз вони тримають освітній фронт і роблять те, що вміють найкраще – навчають дітей. За останні місяці всі дізналися, що педагоги України надзвичайно сильні. Вони мають силу навчати, надихати, допомагати, підтримувати, втішати, вести за собою, розбудовувати освіту та змінювати її на краще. Освіта – це інвестиція в майбутнє держави. А державу, яка цінує своїх педагогів, неможливо знищити.

29 вересня – День пам’яті трагедії Бабиного Яру

29 вересня 2022 року виповнюються  81-і роковини  від початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у 1941-1943 роках. Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених. Серед них – євреї і роми, червоноармійці, комуністи, підпільники Організації українських націоналістів, в’язні Сирецького концтабору, «саботажники», порушники комендантської години та навіть пацієнти психіатричної лікарні імені Павлова.

ПОВІДОМЛЕННЯ начальника Прилуцького територіального центру комплектування та соціальної підтримки

На виконання Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та від 24 лютого 2022 року № 69/2022 «Про загальну мобілізацію» усі громадяни, які пересуваються територією України, зобов’язані мати при собі:

Зустріч представників  Благодійного фонду «Право на захист» з внутрішньо переміщеними особами

Система безоплатної правової допомоги з першого дня повномасштабної війни росії проти України не припиняє свою роботу. 28 вересня 2022 року в приміщеннях Заїздського, Дідовецького, Валківського старостинських округів відбулася зустріч представників  Благодійного фонду «Право на захист» з внутрішньо переміщеними особами, які постраждали від бойових дій та знайшли прихисток у Сухополовянській  територіальній громаді.