Висадили дерева!

З метою виконання екологічної ініціативи «Зелена країна» на території Заїздського старостинського округу працівниками адміністративного центру громади, старостинського округу за участі депутата громади Ярослава Луцака здійснено висадку 300 дерев берези та 50 червоного клена у новоствореному парку. Новими деревами доповнено висаджені у минулому році ряди молодої сосни.

Вічна пам’ять!

Колектив Сухополов’янської ОТГ висловлює найщиріші співчуття головному спеціалісту відділу організаційно-кадрової роботи та з питань цивільного захисту Ірині Самарі з приводу тяжкої втрати – смерті батька. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

На гостини до Маціївки!

Осінній зелений туризм– це незабутні і неймовірні види, це розмаїття барв природи в лісах, це спокій в оксамитовому сезоні, яке надихне Вас на нові звершення в роботі і творчості.

Роботодавцям – компенсація, переселенцям - робота

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 149 внутрішньо переміщених осіб отримають 64 роботодавці Чернігівщини. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 27 жовтня.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго»  31 жовтня 2022 року   до 11.00  відбудеться можливе відключення електроенергії в с.Малківка, с.Сухоярівка, с.Заїзд.

Для тих, хто бажає працювати в Україні, — інформує Гід з держпослуг

У своїй боротьбі за волю українці не одні. Про це свідчить підтримка іноземних держав у різних сферах: оборонній, гуманітарній, інформаційній. Щоб допомогти Україні та українцям, громадяни інших держав часто приїздять до нас особисто.

Вітаємо  володарів Кубку «Мирне небо -  2022»!

29 жовтня 2022 року на стадіоні смт. Линовиця відбулася фінальна гра на Кубок з футболу «Мирне небо-2022», у якій зустрілися команди ФК «Замістя» та ФК «Дівиця». З рахунком 3:0 перемогу, а з нею і Кубок, здобули футболісти команди «Замістя».

Внаслідок бойових дій постраждали 98 працівників галузі постачання електроенергії та газу

Усі українські працівники є застрахованими у Фонді соціального страхування України на випадок поранень або смерті під час виконання посадових обов’язків. У війну такий соціальний захист продовжує забезпечуватись ФССУ в повному обсязі та надається, зокрема, в разі отримання травм внаслідок бойових дій. Про це Сергій Акопян, начальник управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду, повідомив під час Дев’ятої міжнародної науково-практичної конференції «Охорона праці – 2022: євроінтеграція та інновації».