Відбулася  25   сесія Сухополов’янської сільської ради

30 листопада відбулося пленарне засідання  25 сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якого  було розглянуто 15 питань. На початку сесії депутати сільської ради, посадовці, старости старостинських округів громади вшанували  хвилиною мовчання   світлу пам'ять, громадянську відвагу та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

ЗБІР КОШТІВ НА «ПІКАП»!

Наш земляк, депутат Сухополов’янської ОТГ, військовослужбовець ЗСУ – Микола Мамченко дислокується у найгарячішій точці під Бахмутом. Нещодавно він звернувся до нашої громади з проханням придбати зимові шини на авто «Пікап», на якому він з іншими хлопцями здійснював виїзд для обстрілу ворога.

Більше 100 тисяч вакансій щоденно…

Таку кількість пропозицій роботи містить Єдиний портал вакансій Державної служби зайнятості https://jobportal.dcz.gov.ua/, створений  в рамках угоди про співпрацю з провідними сайтами з пошуку роботи (Work.ua, Rabota.ua, jooble.ua та ін.). Зокрема, для шукачів роботи у Чернігівській області на порталі шоденно налічується близько 1,5 тис. вакансій.

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків

Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 1 грудня 2022 року по 30 червня 2023 року (включно) в області триватиме заборона на вилов річкових раків на період їх спарювання, винощування ікри та першої линьки.

Виїзний прийом громадян!

29 листопада Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський спільно із секретарем ради Ольгою Євтушенко, начальником відділу культури і туризму Лесею Овчаренко провів особистий виїзний прийом громадян у селі Валки Валківського старостинського округу громади.

Виїзний прийом громадян!

29 листопада Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський спільно із секретарем ради Ольгою Євтушенко, начальником відділу культури і туризму Лесею Овчаренко провів особистий виїзний прийом громадян у селі Ряшки Ряшківського старостинського округу громади.

МАЦІЇВКА ТУРИСТИЧНА!

Село Маціївка Сухополов’янської ОТГ розташоване на відстані 11 км від районного центру — міста Прилуки Чернігівської області . Взяло назву від прізвища першого поселенця Мацака, який поселився тут ще за монголо-татар. Перша писемна згадка про Маціївку датується 1619 роком. Але за даними арехеологів село існувало набагато раніше з епохи палеоліту. Із фольклорних джерел відомо, що в селі жили козаки та селяни, а населений пункт входив до полкової сотні Прилуцького полку.

Робота є на підприємствах легпрому

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість. В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Державні послуги для вартових інформаційної безпеки — на Гіді

З 30 листопада 1998 року увесь світ щороку відзначає Міжнародний день захисту інформації. Саме цього року було зафіксовано першу масову епідемію комп’ютерного хробака, після чого фахівці задумалися про необхідність комплексного підходу до забезпечення інформаційної безпеки.