Вічна пам'ять!

Виконавчий комітет Сухополов'янської громади, депутатський корпус висловлюють щирі співчуття директору Переволочнянського будинку культури Ларисі Буймистер з приводу тяжкої, непоправної втрати - передчасної смерті чоловіка.

Шановні жителі громади!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з   Новим 2023 роком та Різдвом Христовим! Зичимо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, сил, наснаги, злагоди,  благополуччя, оптимізму, втілення планів і задумів під мирним українським небом! Віримо, що 2023 рік буде роком нашої довгоочікуваної й омріяної Перемоги! Підбиваючи підсумки надскладного  2022 року, дякуємо нашим  мужнім  та незламним захисникам, волонтерам, суб’єктам господарювання, посадовцям, кожному жителю громади, які згуртувавшись навколо єдиної спільної мети,  працювали кожен на своєму фронті, успішно долаючи  щоденні виклики воєнного стану.Нехай в Новому році Вас супроводжує удача, успіх і достаток, а в будинках  буде затишно і  мирно. Оточуйте себе і своїх близьких теплом і турботою.Божого благословення у  кожну оселю! Щасливого  Нового року та  різдвяних свят!  Все буде Україна!

Придбали тепловий приціл для захисників!

Сьогодні за зібрані Сухополов'янською громадою кошти для наших захисників у район бойових дій Бахмута Донецької області придбали тепловий приціл GUIDE TS 435. Його вартість становить 84 753,00 грн.

Придбали тепловий приціл для захисників!

Громада будує, а вандали – нищать!

Рівень життя кожної людини визначається не лише  величиною власного достатку, а й благами та зручностями, створеними для неї громадою, комунальними службами тощо. Різноманітні соціологічні служби навіть досліджують рейтинг міст, де звичайний обиватель почувається найкомфортніше – має зручний транспорт, доступність до благ цивілізації, елементарні місця для відпочинку.

Плануєте взяти на роботу громадянина іншої держави?

Треба отримати дозвіл у службі зайнятості. Для цього роботодавець має подати до обласного центру зайнятості пакет документів. Їх перелік та способи подачі за посиланням: https://chg.dcz.gov.ua/publikaciya/perelik-dokumentiv-dlya-otrymannya-dozvolu-na-zastosuvannya-praci-inozemciv-ta-osib-bez

Інформація для тих, хто дарує енергію, — на Гіді

Минулого тижня професійне свято відзначали герої сьогодення — енергетики. Нині це люди, які в надскладних умовах залишаються відданими професії та роблять все, щоб ми з вами мали можливість заварити чай, увімкнути телевізор та не замерзнути цієї зими.

Відбулася  27 (позачергова)   сесія Сухополов’янської сільської ради

27 грудня  відбулося пленарне засідання 27 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якого  було розглянуто 2 питання. На початку сесії депутати сільської ради, посадовці, старости старостинських  округів громади вшанували  хвилиною мовчання   світлу пам'ять, громадянську відвагу та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Відбулося  засідання виконавчого комітету

27 грудня відбулося засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто   8  питань.З метою створення належних умов функціонування комунального некомерційного підприємства «Прилуцька центральна районна лікарня» Прилуцької районної ради, забезпечення надання якісних медичних послуг за програмою державних гарантій медичного обслуговування, члени виконавчого комітету, заслухавши доповідь  в.о. начальника відділу –  головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та господарської роботи сільської ради Наталії Бицької,  схвалили Програму з оплати комунальних послуг та енергоносіїв  закладу охорони здоров’я, що надає вторинну медичну допомогу, на 2022 рік (в новій редакції).