Пролунав  останній  шкільний дзвінок  у всіх закладах освіти   Сухополов’янської громади!

31 травня 2023 року – день неймовірних емоцій, вражень, хвилювань як дорослих, так і дітей! У всіх закладах загальної середньої освіти Сухополов’янської громади  відбулися урочисті заходи  до  Свята останнього дзвоника, у яких взяли участь  сільський голова Денис Росовський (Сухополов’янський  та Дідівський  ліцеї), секретар сільської ради Ольга Євтушенко (Замістянська гімназія), посадовці та старости відповідних старостинських округів. У Сухополов’янській громаді функціонують 9 закладів загальної середньої освіти з 4 філіями, у яких навчалися 892 учня, з них 88 – це випускники 9 класу та 46  випускників 11 класу (3 медалісти).

Тренінг з питань аналізу даних

29-30 травня представники органів місцевого самоврядування з Прилуцької, Сухополов’янської, Талалаївської територіальних громад були учасниками вже другого спільного тренінгу з питань врядування, який передбачений освітнім компонентом міжнародного проекту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».

Професійний догляд за килимами пропонує переможець програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота»

Перед повномасштабним вторгненням чернігівець Ігор Волков займався професійним пранням та чищенням килимів. Після звільнення Чернігівщини від окупантів відновив діяльність і попри воєнні ризики працює та розвиває свій бізнес. Залучити додаткові кошти на розвиток допомогла грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Оперативна інформація станом на 06.00 31.05.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста шістдесят друга доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.Російська федерація, зазнаючи великих втрат, продовжує вести загарбницьку війну. Продовжує застосовувати тактику терору, намагаючись залякати населення України, завдає ударів, здійснює обстріли не лише військових, а й цивільних об’єктів.

Цифра дня

2241 безробітний Чернігівщини цьогоріч долучився до суспільно корисних робіт і таким чином поповнив лави «Армії відновлення» країни.

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази на ще одного російського агента, який збирав розвіддані про оборону прикордонних районів Чернігівської області.

Оперативна інформація станом на 06.00 30.05.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста шістдесят перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Сьогодні вночі ворог знову атакував територію України, застосувавши іранські ударні БпЛА типу “Shahed”. Інформація щодо наслідків цієї атаки наразі уточнюється.