До відома населення громади!

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Правил благоустрою Сухополов’янської громади, Комунальним підприємством «Добробут» сільської ради продовжується процедура підписання договорів з населенням на вивезення твердих побутових відходів.

Служба зайнятості допоможе підприємцям

Іванівська територіальна громада – мальовнича сільська місцевість поблизу Чернігова, по дорозі до Києва, що об'єднує 17 сіл. У перші дні повномасштабного вторгнення деякі з них потрапили в окупацію, деякі - майже місяць перебували під перехресним вогнем. Ця громада - одна з тих на Чернігівщині, яка найбільше постраждала від бойових дій та злочинів російської армії. Для місцевих жителів ці події стали справжнім лихом, а для бізнесу - випробуванням.

Оперативна інформація станом на 06.00 30.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалась чотириста дев’яносто друга доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового ракетно-авіаційного удару застосувавши іранські ударні БпЛА типу “Shahed” та зенітні керовані ракети із С-300. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Засідання комісії ТЕБ та НС

29 червня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради.

Зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером

Національна соціальна сервісна служба України спільно з Центром демократії та верховенства права розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.

«єРобота»: підсумки дев'яти хвиль 2023 року

За результатами дев'яти хвиль подання заяв на мікрогрант за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» кошти від держави отримають 85 жителів Чернігівщини на загальну суму 19,9 млн грн. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 185 нових робочих місць.

Оперативна інформація станом на 06.00 29.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста дев’яносто перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби російські окупанти завдали удару іранськими ударними БпЛА типу “Shahed”. Нашою протиповітряною обороною шість дронів-камікадзе було знищено. Крім того, ворог завдав 2 ракетних та 50 авіаційних ударів, здійснив 52 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. На жаль, окрім зруйнованої інфраструктури, постраждали мирні люди.

Відбулася  34  сесія Сухополов’янської сільської ради

28 червня  відбулося пленарне засідання 34 сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  у ході якого   було розглянуто 15 питань. На початку сесії  всі присутні  вшанували  хвилиною мовчання  громадянську відвагу та героїчний подвиг військовослужбовців, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.