У Центрі надання адміністративних послуг Сухополов’янської сільської ради можна буде оновити дані для ТЦК

18 травня 2024 року набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку».

До відома жителів громади!

Відповідно до графіку Прилуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, уповноваженою особою відділу обслуговування громадян №7 (сервісний центр) буде здійснюватися прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг Сухополов’янської сільської ради за адресою: с. Сухополова, вулиця Чернігівська, 32 щомісячно кожної другої п’ятниці з 10.00-13.00 години.

Шановні жителі Сухополов’янської громади!

Повідомляємо, що 20 грудня 2023 року  відбудеться відкриття Центру надання адміністративних послуг Сухополов’янської сільської ради  в адміністративному  центрі громади - с.Сухополова  по вул.Чернігівській, 32.