До відома мешканців Сухополов’янської ОТГ!

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сухополов’янської сільської ради розпочав здійснення делегованих повноважень відповідно до рішення сорок п’ятої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 17 квітня 2024 року   у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, а саме: державна реєстрація народження дитини та її походження; державна реєстрація шлюбу; державна реєстрація смерті.

Отримуйте військово-обліковий документ з QR-кодом в усіх ЦНАПах України

Від сьогодні українці після уточнення облікових даних у ЦНАПі зможуть отримати військово-обліковий документ із QR-кодом — за ним перевірятимуть дійсність документа. Безоплатно, без черг та відвідування територіальних центрів комплектування. Документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів є вся необхідна інформація про заявника.

Ветерани зможуть використовувати лише електронне посвідчення в Дії замість паперового

Уряд підтримав зміни до законодавства, які дозволять отримувати та використовувати лише електронне посвідчення ветерана в Дії. А паперове ветерани отримуватимуть за бажанням. Далі зміни має затвердити Верховна Рада. Посвідчення в Дії можна перевірити за QR-кодом всього в один клік. Тож після ухвалення змін зменшиться кількість підроблених чи застарілих паперових документів. І зможете не боятися загубити або пошкодити посвідчення, воно буде завжди під рукою — у смартфоні. Продовжуємо впроваджувати принцип digital first — спочатку цифрові документи, а паперові — за бажанням

Повідомляємо про поширення дезінформації щодо «відмови» у наданні адміністративних послуг без військово-облікового документу.

Наразі, в мережі Інтернет, зокрема медіа та низкою Телеграм-каналів, поширюється неправдива інформація з переліком конкретних послуг, які нібито будуть неможливі без військово-облікового документу (включно з послугами нотаріусів або ДРАЦСів), а отже — не можна буде отримати ту чи іншу послугу без військового квитка. Зазначаємо, що наведена вище інформація недостовірна.

У Центрі надання адміністративних послуг Сухополов’янської сільської ради можна буде оновити дані для ТЦК

18 травня 2024 року набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку».

До відома жителів громади!

Відповідно до графіку Прилуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, уповноваженою особою відділу обслуговування громадян №7 (сервісний центр) буде здійснюватися прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг Сухополов’янської сільської ради за адресою: с. Сухополова, вулиця Чернігівська, 32 щомісячно кожної другої п’ятниці з 10.00-13.00 години.

Шановні жителі Сухополов’янської громади!

Повідомляємо, що 20 грудня 2023 року  відбудеться відкриття Центру надання адміністративних послуг Сухополов’янської сільської ради  в адміністративному  центрі громади - с.Сухополова  по вул.Чернігівській, 32.