Прилуцькі поліцейські нагадали школярам про безпеку на дорозі

У рамках тижня безпеки дорожнього руху інспекторка сектору ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції Яна Гуменна провела профілактичний безпековий захід з учнями місцевого ліцею №3. Заходи були присвячені попередженню дитячого травматизму на дорогах та підвищенню рівня правосвідомості пішоходів.

На Прилуччині поліцейські затримали торгівця наркотиками

Співробітники Прилуцького райвідділу поліції задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 42-річним мешканцем Парафіївської громади. Роздрібного наркодилера затримано до ізолятора тимчасового тримання.

«Вивчати важливі правила безпеки легко та цікаво»: мобільний клас безпеки курсує Прилуччиною

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції завітали з мобільним класом безпеки до учнів Прилуцького ліцею №2. В ігровій формі поліцейські провели для дітей тематичний профілактичний урок.

«У таких класах цікаво як навчатись, так і навчати»: поліцейські Прилуцького району взяли участь у відкритті двох спеціалізованих класів безпеки

Сьогодні поліцейські спільно з співробітниками ДСНС та представниками Червоного Хреста України підтримали початок навчання дітей у новостворених класах Прилуцького ліцею №13 та Южненського ліцею Парафіївської громади.  Гості провели урок з безпеки та нагадали дітям правила безпечної поведінки.

На Прилуччині поліцейські розказали майбутнім абітурієнтам про переваги своєї професії

Співробітники кадрового апарату Прилуцького районного відділу поліції запрошували випускників Сокиринського професійного аграрного ліцею, Сокиринської школи та Южненського ліцею вступати до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку поліцейських. Правоохоронці розповіли майбутнім абітурієнтам про основні функції та завдання, які покладені на співробітників поліції, а також про умови вступу та специфіку навчання у навчальних закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських. Ознайомили випускників зі спеціальностями, за якими готують молодих фахівців, переваги професії поліцейського та можливості подальшого працевлаштування в органах Національної поліції України. Наостанок поліцейські зазначили, що у житті дуже важливо кожній людині обрати дійсно «свою» професію, адже вибір професії – один з головних життєвих орієнтирів, який обирає людина в юному віці. Саме тому його потрібно зробити обдумано та виважено, оскільки від цього залежить успіх у роботі та загалом майбутнє людини. Поліція з радістю зустріне всіх охочих, які вирішать приєднатись до нас! Підготовка документів для вступу у вищі навчальні заклади МВС України здійснюється кадровими апаратами органів та підрозділів Національної поліції за місцем реєстрації абітурієнтів. За детальною інформацією щодо вступу, звертайтесь до сектору кадрового забезпечення Прилуцького районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області або за телефоном (04637) 3-02-61 або 066-577-31-06.

Прилуцькі поліцейські розшукали водія легковика, який пошкодив припарковане авто та втік

Співробітники Прилуцького відділу поліції склали два адміністративні протоколи на водія транспортного засобу, який вчинив ДТП в центрі Прилук та зник з місця автопригоди. Порушнику доведеться сплатити штраф у розмірі більше 4 тисяч гривень.

На Прилуччині поліцейські ювенальної превенції проводять профілактичну роботу з молоддю на тему «STOP – НАРКОТИК»

Інспекторка ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції Яна Гончаренко роз’яснила учням Прилуцького ліцею №6 правові наслідки за вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин. Також в ході зустрічі поліцейська розповіла ліцеїстам про вкрай небезпечний вплив на організм людини від вживання наркотиків і психотропних речовин. Найбільш вразливими є саме діти та підлітки, адже їхні організми ще повністю не сформовані, підкреслила Яна Гончаренко. Задля найбільш ефективного засвоєння школярами отриманих знань поліцейська провела для них інтерактивну гру, яка включала в себе тестування на тему «Стоп наркоманії». В ході подальшого обговорення теми зустрічі підлітки мали змогу поміркувати на тему пагубності наркоманії та перевірити власну обізнаність у цій сфері. Поліцейська висловила щирі сподівання, що у потрібний момент отримана інформація принесе користь дітям і вбереже їх від небезпечних кроків.

Прилуцький районний відділ поліції запрошує випускників на навчання до ВУЗів системи МВС України

Головне управління Національної поліції в Чернігівській області проводить добір кандидатів, яким станом на 31 грудня 2024 року виповниться 17 років, які мають повну загальну середню освіту, для отримання вищої освіти на денній формі навчання за державним замовленням, а саме: