Вивчати важливі правила безпеки легко та цікаво»: мобільний клас безпеки у Прилуках

Співробітники ювенальної превенції спільно з рятувальниками завітали з мобільним класом безпеки до вихованців трьох дошкільних навчальних закладів міста. В ігровій формі співробітники обох відомств провели для дітей тематичний профілактичний урок. Поліцейські ювенальної превенції нагадали дітлахам Правила дорожнього руху та розібрали різні ситуації, на так званому, умовному містечку, які можуть трапитися на дорозі. Ювенальні поліцейські проговорили і про правила поведінки на воді, вдома та побуті. Фахівці ДСНС акцентували на темі пожежної безпеки: як діяти у випадку пожежі, за яким номером треба телефонувати та як користуватися вогнегасником. Крім того, пояснили алгоритм дій у разі виявлення підозрілих предметів та яку небезпеку несуть вибухонебезпечні предмети. Діти отримали багато позитивних емоцій та корисних знань, які обов’язково стануть їм у пригоді в майбутньому.

Перерахувала «псевдобанкіру» 70 тисяч гривень: поліція Прилуччини застерігає громадян від шахраїв, що видають себе за працівників банківських установ

Поліцейські закликають громадян критично ставитись до дзвінків незнайомців, не довіряти сумнівним пропозиціям та відмовитись від виконання будь-яких вказівок, пов’язаних з перерахуванням коштів або наданням співрозмовнику секретних реквізитів ваших карткових рахунків.

Взяв подзвонити і тихенько зник з телефоном: у Прилуках поліцейські розшукали зловмисника

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу чоловіка, який на вулиці заволодів у шахрайський спосіб телефоном 54-річного місцевого мешканця. Викрадений мобільний пристрій зловмисник встиг реалізувати.

Свідки ДТП, відгукніться!

У рамках розслідування смертельної дорожньо-транспортної в селі Тростянець Прилуцького району поліція розшукує свідків та очевидців події.

Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Прилуччини застерігає громадян від шахрайських схем

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в Інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого та заманливого заробітку.

Прилуцькі поліцейські викрили чоловіка у перевезенні контрафактної продукції майже на мільйон гривень

Керманича з нелегальним багажем поліцейські зупинили у Прилуках. З автівки правоохоронці вилучили 15 тисяч пачок цигарок без марок акцизного податку. За цим фактом поліція під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розслідує кримінальне провадження.

На Прилуччині поліцейські розшукали зловмисника, який підозрюється у незаконному заволодінні двома транспортними засобами та у крадіжці майна

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу встановили особу чоловіка, який причетний до низки злочинів: він обікрав будинок та угнав мопед у Прилуках, а в Ічнянській громаді незаконно заводів мотоциклом. Два транспортні засоби та частину викраденого майна з будинку у нього вилучили.

Прилуцькі поліцейські вилучили у двох місцевих мешканців наркотичні речовини

Днями в ході санкціонованих обшуків співробітники Прилуцького районного відділу поліції виявили у двох жителів Прилук згортки з сухою подрібненою речовиною рослинного походження та інші речові докази.Попередньо працівники відділу кримінальної поліції отримали оперативну інформацію, що саме ці чоловіки зберігають вдома наркотичні речовини.У ході раніше розпочатих кримінальних проваджень та за результатами серій оперативних заходів поліцейські отримали судовий дозвіл на проведення слідчих дій у власників двох домоволодінь.У результаті обшуків за місцем проживання фігурантів, правоохоронці виявили згортки з сухою подрібненою речовиною рослинного походження, схожою на коноплі  та пристрої для її куріння.Вилучені предмети та речовини направлені на експертні дослідження.За викритими фактами слідчі поліції розслідують кримінальні провадження за частиною 1 статті 309 (визначає відповідальність за зберігання наркотиків або психотропних речовин).

Поліція нагадує мотоциклістам про правила безпеки на дорогах

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції Прилуччини проводять профілактичне відпрацювання, мета якого-донести до водіїв мотоциклів важливість дотримання правил дорожнього руху.  Особливу увагу приділяють наступному: Обов'язкове використання засобів безпеки