В умовах війни доступ до медицини – це виклик.

На прифронтових територіях, а також просто неподалік кордону з терористами залишаються багато наших людей, які через обстріли просто не можуть безпечно доїхати до лікарні.

Бустерни свою стійкість — вакцинуйся від COVID-19!

Щоб добре почуватися і захиститися від ускладнень цукрового діабету, потрібно дбати про себе: правильно харчуватися, відвідувати лікаря, тримати рівень цукру під контролем. А ще важливо пройти повний курс вакцинації від Covid-19 – крім первинного курсу, не забути про 2 бустерні щеплення.

Вакцинація важлива!

За весь період пандемії в Україні на COVID-19 захворіло понад 411 тис. дітей до 18 років, 2 тис. - тільки за останній тиждень. Дуже важливо захистити дітей, особливо з хронічними хворобами, від важкого перебігу чи навіть смерті від цієї хвороби.

Серце має любити, а не хворіти

Повний курс вакцинації на 41 % знижує ризик інсульту та інфаркту після COVID-19. Бустерни свою стійкість — вакцинуйся від COVID-19!

Вакцинація проти COVID-19

Медичними працівниками  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Прилуцької районної ради Чернігівської області  проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення щодо важливості вакцинації проти COVID-19.

Слід дотримуватися 14-денного інтервалу між вакцинацію проти COVID-19 та щепленнями проти інших хвороб, крім щеплень від грипу, які можна робити одночасно в різні руки або з будь-яким часовим проміжком.

Проте, якщо є така необхідність, наприклад людина виїжджає за кордон, то щеплення від інших інфекцій та щеплення від ковіду можна робити одночасно. Це дозволено наказом Міністерства охорони здоров’я № 1067 від 20 червня 2022 р.