Оперативна інформація станом на 19.30 18.05.2024 щодо російського вторгнення

Оперативна інформація станом на 19.30 18.05.2024 щодо російського вторгнення

На більшості напрямків по усій лінії фронту зберігається динаміка боєзіткнень. Підрозділи російських окупантів не припиняють спроб покращити тактичне положення. Сили оборони України адекватно реагують на дії загарбників, вживають необхідних заходів для стабілізації обстановки. Працюють наша розвідка, артилерія, авіація та ударні безпілотні системи.

Тиждень  безпеки дорожнього руху

Тиждень  безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 травня 2024 року в рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 років в Україні відбувається перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

Відбулося   засідання виконавчого комітету

Відбулося засідання виконавчого комітету

17 травня 2024 року   відбулося  засідання виконавчого комітету сільської  ради, під час якого було розглянуто  88  питань.   У ході засідання схвалили Програму фінансової підтримки військових частин Збройних Сил України на 2024 рік (в новій редакції); Програму підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сухополов’янської сільської ради понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, на 2024 рік» (в новій редакції); Програму благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції); Програму охорони навколишнього природного середовища на 2024 рік (в новій редакції); Програму з проведення робіт із землеустрою на території Сухополов’янської сільської ради на 2024 рік , а також внесення змін до Програми вуличного освітлення Сухополов’янської територіальної громади на 2022-2024 роки та  до Програми соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.  

Відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

Відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

17 травня 2024 року відбулося  засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства сільської ради за участю  сільського голови Дениса Росовського, секретаря сільської ради Володимира Бобошка, голови комісії Ярослава  Луцака, депутатів сільської ради (членів комісії) та посадовців з метою розгляду  проєктів рішень по бюджетних питаннях, які будуть  вноситися на розгляд пленарного засідання 46 (позачергової) сесії сільської ради:

Берегиня національних традицій з с.Рудівки

Берегиня національних традицій з с.Рудівки

Вишиванка єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються і місця, де проживають. Неабиякої значущості у нашому житті цей символ набув в останні роки,  коли українці зіштовхнулися із російською агресією, загрозою втрати національної єдності держави, її територіальної цілісності. На сьогодні вишиванка – це  прояв твердої громадянської позиції, вияв національної свідомості. Вона символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок поколінь.

Оперативна інформація станом на 13.30 17.05.2024 щодо російського вторгнення.

Оперативна інформація станом на 13.30 17.05.2024 щодо російського вторгнення.

Найбільш активно ворог на цей час діє на Покровському та Курахівському напрямках. На Лиманському, Торецькому, Гуляйпільському та Оріхівському напрямках з початку доби російські окупанти атак не проводили.

ЗНИЩЕНО 20 УДАРНИХ БПЛА

ЗНИЩЕНО 20 УДАРНИХ БПЛА

У ніч на 17 травня 2024 року ворог атакував 20-ма ударними БпЛА типу «Shahed» із районів Приморсько-Ахтарська та Курська (рф).

Шановні жителі Сухополов’янської громади!

Шановні жителі Сухополов’янської громади!

Дозвольте щиро привітати вас від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто  з  Днем вишиванки, яка є одним із найяскравіших національних символів України! Щороку у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цьогоріч відзначаємо  16 травня.

Про проведення  46 (позачергової)  сесії  сільської ради  8 скликання Сухополов`янської сільської ради 22 травня  2024 року

Про проведення 46 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради 22 травня 2024 року

  Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  22  травня 2024 року о 10.00 у сесійній залі Прилуцької районної ради за адресою:  м.Прилуки, вул. Київська, 220 відбудеться пленарне засідання  46 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської  ради 8 скликання.