Праця на Перемогу

У рамках урядової ініціативи "Армія відновлення" безробітні області долучаються до суспільно корисних робіт. У поточному році такі роботи розпочалися 1 лютого у 4-х територіальних громадах області за участю 47 безробітних. Наразі вони прибирають придорожні та прибережні смуги, вирубують чагарники, заготовляють дрова, плетуть маскувальні сітки для потреб ЗСУ.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів, підсобних робітників тощо.

29 січня - День пам’яті Героїв Крут

Щороку 29 січня в Україні відзначають День вшанування пам’яті Героїв Крут відповідно до Указу Президента України від 15 січня 2007 року.  Цьогоріч виповнюється 105-а річниця з тих трагічних подій, які назавжди вкарбувалися в пам'ять поколінь українців. Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року між Ніжином і Бахмачем на Чернігівщині, за 130 кілометрів на північний схід від Києва під час наступу на Київ військ більшовицької Росії. Біля станції Крути кілька сотень київських студентів та гімназистів вступили у нерівний бій з більшовицькими військами, чисельність яких налічувала кілька тисяч. Бій тривав лише п’ять годин. Герої Крут призупинили наступ військ на столицю України і це дало змогу урядові Української Народної Республіки добитися міжнародного визнання України на мирних переговорах у Бресті. Уже в березні 1918 року після підписання більшовиками Брестської мирної угоди і з поверненням уряду УНР до Києва за рішенням Центральної Ради було вирішено урочисто перепоховати полеглих студентів на Аскольдовій могилі у Києві. 25 серпня 2006 року на залізничній станції Крути відкрито Меморіальний комплекс «Пам’яті героїв Крут». 

У Сухополов’янській громаді перейменували 3 вулиці!

Таке рішення ухвалили депутати 27 січня 2023 року під час засідання 28 сесії 8 скликання сільської ради, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та численими зверненнями громадських організацій щодо зміни назв об'єктів населених пунктів. Перед прийняттям рішення відбулися обговорення з місцевими жителями та засідання відповідної робочої групи.

Відбулася  28  сесія Сухополов’янської сільської ради

  27 січня відбулося пленарне засідання 28 сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якого  було розглянуто  43 питання.На початку сесії депутати сільської ради, посадовці, старости старостинських  округів громади вшанували  хвилиною мовчання пам'ять безневинно закатованих жертв  Голокосту, який відзначається в Україні і світі 27 січня, а також громадянську відвагу та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Одним з перших питань пленарного засідання сесії був звіт сільського голови Дениса Росовського щодо діяльності Сухополов’янської сільської ради та  її виконавчих органів за 2022 рік щодо виконання основних повноважень (власних та делегованих), про діяльність сільської ради у  сфері регуляторної політики та виконання основних напрямків соціально-економічного розвитку  територіальної громади, які зазначені у Стратегії розвитку Сухополов’янської сільської територіальної громади на період до 2027 року та  Програмі соціально- економічного розвитку сільської ради на 2022-2024 роки. Сільський голова зазначив, що підсумки економічного і соціального розвитку по наявних та очікуваних показниках  2022 року свідчать про те, що на території громади забезпечено стабільний розвиток всіх галузей комплексу, вирішення основних соціальних проблем та поліпшення умов життєдіяльності населення. Наголосив на тому, що всі суб’єкти господарювання, які здійснювали діяльність на території сільської ради до військових подій, працюють і на сьогодні. Очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський, підбиваючи підсумки надскладного 2022 року випробувань на міцність, року, який пройшов в умовах воєнного стану, під  час повномасштабної війни, розв’язаної жорстоким російським агресором, висловив слова щирої вдячності нашим  мужнім  та незламним захисникам, які дають можливість жити та працювати для забезпечення  належного рівня життєдіяльності громади; подякував  волонтерам, які стали надійною  опорою  як для наших військових на фронті, так і для  мирного населення; суб’єктам господарювання, які з перших днів війни, ризикуючи,  щоденно допомагали громаді та ЗСУ; депутатам сільської ради, старостам, посадовцям, кожному жителю громади, які згуртувавшись навколо єдиної спільної мети,  працювали кожен на своєму фронті, успішно долаючи  щоденні виклики воєнного стану.

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

У 2005 році Генеральна Асамблея ООН ухвалила  резолюцію  «Пам'ять про Голокост», що проголосила 27 січня Міжнародним днем пам'яті жертв Голокосту. Україна приєдналася до цього документу у 2012 році та разом зі всім світом вшановує пам’ять про жертв Катастрофи разом на державному рівні. Саме цього дня 1945 року солдати 1-го Українського фронту з лав Радянської Армії визволили в'язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі, що був розташований на території сучасної Польщі. Цей табір став у сучасному світі одним із символів нацистських злочинів, за час існування якого в ньому загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 млн людей. За загальними оцінками, жертвами масового знищення євреїв під час Другої світової війни, разом з 4,5 млн дорослих, стали 1,5 млн дітей. Пам’ять про такі події допомагає людству об’єднати зусилля для того, щоб нічого подібного не трапилося знову. Схиляємо голови в пам’ять про безневинно закатованих жертв…

Відбулося  засідання виконавчого комітету

25 січня відбулося засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто  23 питання. Під час засідання виконавчого комітету, заслухавши начальника фінансового відділу сільської ради Надії Мусійченко, члени виконкому схвалили проект змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік», зокрема щодо виділення  коштів для передачі районному бюджету Прилуцького району  на співфінансування Цільової програми матеріально-технічного забезпечення військових частин (підрозділів) Збройних сил України, національного спротиву на 2023 рік, а також щодо  виділення коштів для працівників закладів культури громади, які відновлять свою роботу і будуть виведені з простою з 01.02.2023 року.

У Чернігові потрібні водії тролейбусів

Роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, стабільну заробітну плату, соціальний пакет, комфортні умови праці. Працевлаштуватись можуть навіть ті, хто не має відповідної професійної підготовки та досвіду роботи, але є бажання навчатись та працювати.