На Ічнянщині відбулася зустріч голів громад Прилуцького району

24 червня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський взяв участь у зустрічі голів громад Прилуцького району, яка відбулася на Ічнянщині за  ініціативи Прилуцької районної військової адміністрації на чолі з Володимиром Черновим. На зустрічі також були присутні заступник голови Чернігівської обласної військової адміністрації Дмитро Іванов та радник очільника області Дмитро Рахматулін.

Вдячні за надання допомоги та продовження співпраці!

      23  червня у населених пунктах  старостинських округів Сухополов’янської громади  продовжуються  роботи з  підсипки ґрунтових доріг, які  не мають  твердого покриття.  У с. Пирогівці  по вул.Удайській (територія адміністративного центру громади) та в с.Левки по вул.Цукурівській (Колісниківський старостинський округ)  виконані роботи по  підвезенню    цегляного бою  для підсипки дорожнього полотна та  проведено його розрівнювання спеціалізованим транспортом.

З Днем Державної служби!

Шановні державні службовці, від усієї душі вітаємо Вас із професійним святом. У цей святковий день бажаємо наполегливості у роботі та досягненні цілей, мудрості в прийнятті рішень, нових звершень і вагомих досягнень у професійній діяльності. Хай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального державного обов’язку. Бажаємо Вам міцного здоров'я, миру, благополуччя, успіхів та нових здобутків в ім'я майбутнього України!

Продовжуються роботи по покращенню вулично-дорожньої мережі у селах Сухополов’янської територіальної громади

            У   червні  2022 року були виконані роботи  по розрівнюванню  підсипаного цегляного бою проїзної частини  вулиці  Удайської  з подальшим   її грейдеруванням   та  провулку Лесі Українки в селі   Пирогівці. Проведені роботи по грейдеруванню вулиць Дружби, Садової  та  дороги, що веде  до місцевого кладовища в селі Полова; вулиці Миру в селі Білещина та вулиці Берегової у селі Ярова Білещина. Проводилось грейдерування вулиць та доріг і в  населених пунктах старостинських округів: Дідовецького - вулиць Сагайдачного та Удайської в селі Манжосівка та дороги, що веде до кладовища в районі вулиці Низової в селі Дідівці; Валківського - вулиць Вишневої, Набережної та О.Кошового – у селі Боршна. Виконані роботи по плануванню дорожнього земляного  покриття на вулицях Дарниця, Нова, Зелена, Наумівка, Хутірна, Кирпична у селі Ряшки (Ряшківський старостинський округ).      

Робота є: Прилуцькій швейній фабриці потрібні швачки

Підприємство має потребу в понад сотні працівників. Роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, а отже, соціальний пакет, гідні умови праці, вчасну виплату заробітної плати. Крім того, обіцяє компенсувати 50% вартості проїзду для працівників-мешканців району або здійснювати їх підвіз до місця роботи, якщо в одній місцевості проживає 15 осіб. За словами директора ПрАТ «Прилуцька швейна фабрика» Ірини Зайцевої, на підприємстві працює медичний пункт, де працівники мають змогу перевірити свій стан здоров’я, отримати консультацію та кваліфіковану медичну допомогу.

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня, у День  скорботи і вшанування  пам’яті жертв війни в Україні,  вшановуємо пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна і наповнила трагічними спогадами, болем, незліченними жертвами, стражданнями, втратою рідних  та масштабними руйнуваннями населених пунктів.

Держпослуги на Гіді, що необхідні для перетину кордону

Плануєте виїзд із країни або вже виїхали, але потребуєте продовжити термін дії паспорта чи внести інформацію до паспорта про дитину? Тоді ви саме та людина, для якої ми цього разу зібрали добірку послуг на Гіді. Користуйтеся, щоб подбати завчасно про всі потрібні документи та більше через них не хвилюватися. Тут усе, що пов’язано з паспортом: Паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм Продовження строку дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон Одночасне оформлення паспорта громадянина України та закордонного паспорта Тут усе, що пов’язано з ПМЖ:

Вдячні за надання допомоги!

20 червня   голова  Сухополов’янської територіальної громади Денис Росовський, староста  Ніна Свистун та Сергій Варнавський  відвідали один з населених пунктів,  будівлі якого зазнали руйнувань внаслідок агресії російської федерації. Вони передали жителю громади 100  листків шифера на загальну суму 32 тис.грн.