«Барометр професій» від обласної служби зайнятості Цікавитеся актуальними професіями Чернігівщини?

Отже, актуальні професії на ринку праці області: водій автотранспортних засобів, оператор котельні, тракторист, соціальний робітник, кухар, бухгалтер, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, верстатник деревообробних верстатів, слюсар-ремонтник.

Виправдовувала збройну агресію рф проти України: на Чернігівщині СБУ викрила інтернет-пропагандистку

Співробітники СБУ викрили мешканку одного з райцентрів Чернігівщини, яка поширювала у соцмережах матеріали де виправдовувала збройну агресію рф проти України та схвалювала окупаційні дії ворога.

Сухополов’янська громада  ввійшла в десятку громад області, які беруть участь у програмі «Вибір-5»

22 вересня 2022 року на базі Дідівського ліцею відбувся «круглий стіл» у рамках проєкту «Посилення спроможності громад Чернігівської області у сфері профілактики вживання дітьми та молоддю психоактивних речовин». Координаторка проєкту Лариса Рень розкрила суть проєкту, розповіла про його цілі, звернула увагу на важливість спільного стратегічного бачення у  профілактиці вживання психоактивних речовин. Проєкт реалізується за підтримки UNODC - United Nations Office on Drugs and Crime Молодіжної Ініціативи Управління ООН з питань наркотиків і злочинності, з коштами, що надані Центром профілактики зловживання наркотиків (Японія). Цій презентації передувало навчання тренерів у профілактичній програмі "Вибір", в якому взяла участь психологиня  Дідівського ліцею Наталія Сім’ячко, проявивши ініціативу. І виборола право  зі своїм закладом освіти взяти участь у проєкті.

За допомогами від ФССУ звернулись 1,75 млн людей – їм нараховано виплати на 10 млрд грн

Усі українські працівники мають право на компенсацію втраченого заробітку за час тимчасової втрати працездатності, догляду за хворими родичами, самоізоляції від COVID-19, на період відпустки по вагітності та пологах. У період війни цей страховий захист зберігається і продовжує забезпечуватись Фондом соціального страхування України.

Державна підтримка агровиробникам

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 року № 918  в 2022 році  бюджетні кошти надаються агровиробникам для надання підтримки за такими напрямами:

Відбулося  засідання виконавчого комітету сільської ради

21 вересня відбулося  засідання виконавчого комітету Сухополов’янської сільської ради, на розгляд якого  вносилося  9 питань. Першочергово  члени виконавчого комітету  заслухали  доповідь начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, містобудування та архітектури Сухополов’янської сільської ради Сергія Проценка про хід виконання заходів щодо підготовки об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року, який зазначив, що розпорядженням Сухополов’янського сільського голови від 05.07.2022 року № 87 була створена комісія з перевірки готовності об’єктів теплового господарства, водопостачання, житлових будинків та закладів бюджетної сфери Сухополов’янської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період, якою було  проведено ряд обстежень стану готовності джерел водопостачання та теплопостачання до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року. Повідомив, що станом на 20.09.2022 року за результатами комісійного обстеження інженерних споруд централізованого та нецентралізованого питного водопостачання населення в Сухополов’янській сільській раді, було вжито ряд заходів щодо дотримання норм експлуатації водозабірних свердловин, безпеки споживання питної води, утримання об’єктів водопостачання  відповідно до санітарно-технічних норм.   З метою підвищення   енергоефективності, енергозбереження та в рамках комплексної підготовки об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період в установах та закладах сільської ради вживаються відповідні заходи.           З метою  заміщення споживання природного газу альтернативними джерелами опалення впроваджуються  заходи  по заміні котлів.  Для  підготовки спеціалізованої техніки для прибирання снігу  в зимовий період було здійснено  технічне обслуговування та технічний огляд  автогрейдера. На сьогодні всі заявки установ сільської ради на фінансування енергоносіїв, робіт та послуг, пов’язаних з підготовкою до роботи в осінньо-зимовий період, профінансовані у повному обсязі. Заборгованості з оплати за комунальні послуги Сухополов’янська сільська рада немає. Члени виконкому після доповіді ухвалили відповідне рішення.