Участь у семінарі-практикумі  «Розвиток освіти в територіальних громадах»

Участь у семінарі-практикумі «Розвиток освіти в територіальних громадах»

      1-2 жовтня 2024 року у Києві пройшов семінар-практикум «Розвиток освіти в територіальних громадах», у якому взяли участь заступник сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Ромашко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Рева. Захід  фіналізував серію заходів у межах спеціальних програм підвищення кваліфікації для посадових осіб місцевого самоврядування. Серед 57 учасників навчання: голови та заступники голів територіальних громад, депутати місцевих рад та керівники органів управління освітою з 33 громад Чернігівщини. Навчання за спеціальними програмами підвищення кваліфікації здійснюється Швейцарсько-українським проєктом DECIDE у співпраці з НАДС та Чернігівська ОДА і Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації. Валентина Полторак, менеджерка Проєкту DECIDE, зазначила: «Громади Чернігівщини стали нашими надійними партнерами, з якими нам вдалося втілити чимало: стратегії розвитку освіти, договори ММС, шкільні громадські бюджети, тренінги для освітян та учнів, відбудова закладів освіти та ремонт укриттів у 10 громадах області в межах “DECIDE: Відбудова”. Ми також організували піклувальні ради закладів освіти, впровадили освітній курс «Навчаємось жити в громаді» та впроваджуємо ініціативу «Стаємо сильнішими разом». Ми спільними зусиллями робимо усе можливе, щоб забезпечити розвиток освіти і впровадження реформ в освіті і місцевому самоврядуванні».

Зустріч  учнівського та педагогічного  колективів школи  з бойовою медикинею Людмилою Ковтун

Зустріч учнівського та педагогічного колективів школи з бойовою медикинею Людмилою Ковтун

27 вересня 2024 року до Заїздської ЗОШ І - ІІ ступенів завітала бойова медикиня головна медична сестра медичної роти 116-ї окремої механізованої бригади, сержант Людмила Ковтун. Напередодні Дня Захисників та Захисниць України здобувачі освіти 1 - 9 класів подарували  гості віршовану вітальну поезію. Бойова медикиня на зустрічі з учнівським та педагогічним колективом школи розповіла про свій бойовий шлях від початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року, свою роботу фельдшером швидкої допомоги, волонтерство, тяжкі армійські будні на лінії бойового зіткнення, роботу медичної служби на фронті, про власні родину та мрії про мирне щасливе переможне майбутнє України. Педагогічний, батьківський та учнівський колективи школи напередодні Дня Захисників та Захисниць України зібрали посилку для наших військових на фронті, які пані Людмила передасть безпосередньо у бойові бригади на Куп'янському напрямку. А також учні  школи виготовили обереги, написали вітальні листівки з побажаннями та малюнки. Наприкінці зустрічі сфотографувалися та обійнялися, щоб передати частинку свого тепла тим, хто нас боронить. А ми всі щиро бажаємо усім нашим Захисникам та Захисницям України, виконавши свій військовий обов'язок, повернутися живими до рідного дому! Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям!

З 22 по 26 квітня 2024 року в закладах освіти Сухополов’янської громади проходив «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності» з дотриманням всіх встановлених безпекових заходів під час дії правового режиму воєнного стану

З 22 по 26 квітня 2024 року в закладах освіти Сухополов’янської громади проходив «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності» з дотриманням всіх встановлених безпекових заходів під час дії правового режиму воєнного стану

Упродовж весняно-літнього періоду діти більше часу проводять на вулиці, найчастіше без належного нагляду дорослих, вигадуючи для себе небезпечні розваги. Головними причинами дитячого травматизму й трагічних випадків є пустощі з сірниками та запальничками, недотримання заходів безпеки на водоймах, при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів тощо. Із метою проведення роз’яснювальних заходів серед підростаючого покоління щодо дотримання ними правил безпечної поведінки й набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру проведено  інформаційно-просвітницькі заходи щодо дотримання учасниками освітнього процесу правил безпечної поведінки й набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій. У всіх закладах дошкільної та загальної середньої освіти розміщені пам’ятки та алгоритми щодо безпечної поведінки для дітей та батьків, проведені виховні години, бесіди, практичні заняття, екскурсії, а також зустрічі з рятувальниками Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області.

Відбулося засідання атестаційної комісії

Відбулося засідання атестаційної комісії

З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу 05 квітня 2024 року у відділі освіти, молоді та спорту Сухополов’янської сільської ради відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня.