Відбулося засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству  за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, профілактики соціально-небезпечних хвороб та формуванню здорового способу життя

27 березня 2024 року під керівництвом керуючого справами виконавчого комітету  Валентини Харченко відбулося засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству  за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, профілактики соціально-небезпечних хвороб та формуванню здорового способу життя,  у ході якого були розглянуті наступні питання:

19 березня - Всесвітній день соціальної роботи

Щорічно третього вівторка березня відзначається Всесвітній день соціальної роботи. У 2024 році дата святкування припадає на 19 березня. Свято започаткувала Міжнародна асоціація шкіл соціальної роботи сумісно з Міжнародною федерацією соціальних працівників в 1983 році. Система надання соціальних послуг – це підтримка людей у складних життєвих обставинах, забезпечення гідного рівня життя тим, хто з об’єктивних причин не може обійтися без соціального супроводу та допомоги.

Проведено рейд  у Білорічицькому  старостинському окрузі

22 грудня 2023 року начальник  служби у справах дітей Лариса Грабина, директор Центру соціальних служб сільської ради  Олена Ільїна, староста Білорічицького старостинського округу Валерій Коваленко спільно з поліцейським офіцером Сухополов’янської громади Юрієм Дем’яненком  провели рейд  в с.Білорічиця (Білорічицький старостинський округ), у ході якого було обстежено умови проживання та  виховання дітей з різних категорій сімей. Також проведено прийом громадян з різних  питань щодо соціального захисту прав  дітей. Робота в даному напрямку буде продовжена. Працюємо спільно для жителів нашої громади.

На Прилуччині поліцейські проводять роз’яснювальні рейди заради інформування громадян про найпоширеніші види шахрайства

Інформаційних листівок з ілюстрованими порадами поліцейські роздали та розмістили у найбільш відвідуваних місцях. Також разом з громадянами обговорили приклади найбільш поширених шахрайських схем та правильний алгоритм дій у подібних ситуаціях.

Щасливе дитинство без насилля

«Щасливе дитинство без насилля»: на Прилуччині поліцейські закликали школярів не замовчувати факти домашнього насильства

Повчальні лекції для здобувачів освіти

Сьогодні, 07 грудня 2023 року, інспектор ювенальної превенції ВП Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області Гуменна Яна Анатоліївна та поліцейський громади Сухополов'янської ОТГ Дем'яненко Юрій Миколайович провели для здобувачів освіти дуже повчальні, змістовні та цікаві лекції з профілактики булінгу, кібербулінгу, як запобігти шахрайству, а також нагадали учням про правила дорожнього руху. Дякуємо представникам поліції за співпрацю!

Насильству - ні!

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проходить Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». Співробітники ювенальної превенції (Яна Гуменна та поліцейський офіцер ТГ Юрій Дем'яненко) сьогодні зустрілися з учнями нашої школи , щоб підвищити рівень обізнаності здобувачів освіти щодо форм насильства, алгоритму дії для потерпілих, протидії торгівлі людьми та захисту прав людини.

Круглий стіл на тему «Алгоритм дій в процесі виявлення та реагування на випадки домашнього насильства»

У рамках щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" відбувся круглий стіл на тему «Алгоритм дій в процесі виявлення та реагування на випадки домашнього насильства» за участю спеціалістів центру соціальних служб, відділу соціальної підтримки населення, служби у справах дітей, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), відділу документообігу та інформаційної діяльності, поліцейського офіцера Сухополов`янської сільської ради та інспектора СЮП ВП Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області.

У Дідівському ліцеї відбулася інформаційна лекція

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем подолання насильства в сім'ях, жорстокого поводження з дітьми, формування в свідомості школярів, нетерпимого ставлення до насильства, попередження булінгу в рамках акції в Дідівському ліцеї відбулася зустріч здобувачів освіти зі спеціалістами центру соціальних служб Сухополов'янської сільської ради, поліцейським офіцером Дем'яненком Ю.М., а також т.в.о. інспектора СЮП ВП Прилуцької РВП сержантом поліції Гуменною Я.А. Під час інформаційної лекції діти дізналися про форми домашнього насильства та як протидіяти їм, чим відрізняється насильство від конфлікту, як попередити булінг, що таке асертивна поведінка. Також було проведено анонімне анкетування. Зустріч пройшла в дружній і теплій атмосфері.