ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО- САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» СУХОПОЛОВ’ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ надає первинну медичну допомогу всім мешканцям громади за наступними напрямками: загальна практика сімейна медицина , терапія, педіатрія.

Фінансовий план комунального підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Сухополов’янської сільської ради на 2024 рік

Щодо формування якісної та доступної  первинної медичної допомоги в кожному населеному пункті  Сухополов’янської громади

В умовах децентралізації та реформи адміністративно-територіального устрою одним з найважливіших питань є питання охорони здоров'я. Тому поряд зі створенням громад виникає питання необхідності створення закладів охорони здоров'я, саме для надання первинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, що постійно проживає (перебуває) на території громади, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров'я. Для забезпечення даної мети рішенням 33 (позачергової) сесії восьмого скликання  Сухополов'янської сільської ради створено КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" СУХОПОЛОВ'ЯНСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ. Предметом діяльності закладу є надання первинної медичної допомоги населенню ОТГ, тобто формування спроможної мережі, що забезпечить якість та доступність первинної медичної допомоги в кожному населеному пункті ОТГ. Одним з перших завдань новоствореного КНП є отримання ліцензії на проходження медичної практики та формування спроможної мережі відокремлених підрозділів КНП "ЦПМСД" СУХОПОЛОВ'ЯНСЬКОЇ СР. Основою спроможної мережі є вже функціонуючі в населених пунктах ОТГ заклади медицини, а саме АЗПСМ, ФАП та ФП, мережа яких буде збережена.