Підтримка  ветеранів та членів їхніх сімей

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України активно займається питаннями підтримки ветеранів та членів їхніх сімей. Забезпечення доступу до важливої інформації та підтримки є важливим, особливо у сфері юридичного захисту та кризової підтримки. Розроблені  два аудіоролики: «Юридичні консультації»  та «Гаряча лінія кризової підтримки». Ці ролики створені для інформування та підтримки наших ветеранів,  відповідають вимогам українського законодавства до соціальної реклами і мають на меті донести важливу інформацію до ветеранів та їхніх сімей.

Звіт про проведення зовнішньої оцінки якості надання соціальних послуг центру соціальних служб Сухополов’янської сільської ради у 2022 році

Для проведення зовнішнього оцінювання якості надання соціальних послуг в Центрі  соціальних служб Сухополов’янської сільської ради було проведено опитування18 отримувачів послуг та 4 надавачів соціальних послуг. При проведенні зовнішньої оцінки якості соціальних послуг використовувалися такі методи оцінки:

Звіт  про проведення зовнішньої оцінки якості надання соціальних послуг територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської сільської ради  у 2022 році

Звіт про проведення зовнішньої оцінки якості надання соціальних послуг територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської сільської ради у 2022 році

На виконання Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 449 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг»,  розпорядження  сільського голови Сухополов’янської сільської ради від 19 січня 2022 року № 09 «Про проведення моніторингу надання соціальних послуг у Сухополов’янській сільській раді», з метою з’ясування рівня задоволення потреб отримувачів соціальних послуг та покращення діяльності надавача цих послуг проведено зовнішню оцінку якості надання соціальних послуг у 2022 році.