Про проведення 20 (позачергової) сесії 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  06 травня  2022 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  20 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови від  25 квітня  2022 року № 53  «Про скликання двадцятої     /позачергової/ сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

Про проведення 19 (позачергової) сесії 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  16 лютого  2022 року о 9.00 в сесійній залі Прилуцької районної ради відбудеться пленарне засідання  19 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, буд. 220 (розпорядження  сільського голови від  11 лютого 2022 року № 20  «Про скликання дев’ятнадцятої     (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради».

Про проведення 18 (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов'янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: 04 лютого  2022 року о 9.00 в сесійній залі Прилуцької районної ради відбудеться пленарне засідання  18 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, буд. 220 (розпорядження  сільського голови від  02 лютого 2022 року № 15  «Про  скликання вісімнадцятої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

Про проведення 17 сесії восьмого скликання Сухополов'янської сільської ради

24 грудня   2021 року о 9.00 у приміщенні КЗ «Центр культури та дозвілля» Сухополов’янської сільської ради відбудеться пленарне засідання  17 сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою:  Чернігівська обл., Прилуцький район, с. Манжосівка, вул. Героїв війни, буд. 91 (розпорядження  сільського голови від  13.12.2021 року № 190  «Про скликання сімнадцятої  сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради).