Координаційна рада у справах дітей

29 березня 2024 року під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Валентини Харченко відбулося засідання Координаційної ради у справах дітей. На порядок денний вносилося питання  «Про стан реалізації державної політики у сфері соціального захисту  внутрішньо переміщених сімей з дітьми  в Сухополов’янській громаді» за участі начальників  структурних підрозділів сільської ради. За результатами проведеного засідання були прийняті відповідні рішення.

Відбулося засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, профілактики соціально-небезпечних хвороб та формуванню здорового способу життя

27 березня 2024 року під керівництвом керуючого справами виконавчого комітету  Валентини Харченко відбулося засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству  за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, профілактики соціально-небезпечних хвороб та формуванню здорового способу життя,  у ході якого були розглянуті наступні питання:

ПОРЯДОК ПРИСВОЄННЯ ПРІЗВИЩА, ІМЕНІ, ПО БАТЬКОВІ ДИТИНІ ПРИ ДЕРЖАВНІЙ РЕЄСТРАЦІЇ НАРОДЖЕННЯ

Статтею 28 Цивільного кодексу України встановлено, що ім’я фізичної особи, яка є громадянином України, складається із прізвища, власного імені та по батькові, якщо інше не випливає із закону або звичаю національної меншини, до якої вона належить. Ім’я фізичній особі надається відповідно до закону.