Фінансовий план комунального підприємства «Добробут» Сухополов’янської сільської ради на 2024 рік

Рішення виконавчого комітетувід 16 лютого 2024 року  №144  "Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Добробут» Сухополов’янської сільської ради на 2024 рік"

КП «Добробут» Сухополов’янської сільської ради продовжує  укладати договори на  вивіз твердих побутових відходів

Громада – це тисячі дворів та приватних будинків, одна спільна велика оселя для всіх і кожного, чистота якої починається із сумлінного ставлення її мешканців до довкілля, поваги до себе та оточуючих. Тобто чистота територіальної громади – спільна справа всіх її жителів.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ТАРИФІВ НА 2023 РІК

Керуючись п.2 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на житлово-комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, КП “ ДОБРОБУТ” доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на збір та вивезення твердих побутових відходів.

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Сухополов’янської сільської ради

Відповідно до п. 8 Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173, розпрядження Сухополов’янського сільського голови  «Про організацію та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Сухополовянської сільської ради»   від   01 травня  2023 року  № 48