Цікава інформація

До уваги суб’єктів господарювання!

Доводимо до Вашого відома, що в Чернігівській обласній державній адміністрації відбулася нарада по проблемним питанням, які виникають при проведенні сільськогосподарських та земляних робіт в межах охоронних зон газорозподільної системи. За результатами наради повідомляємо наступне.

14:00:20 01.12.2021

За інформацією управління Держпраці у Чернігівській області з 01.07.2021 року відповідно до пункту 21 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної  небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 року №1107, впроваджено реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці через Портал електронних сервісів Міністерства економіки України.   Опис послуги: Назва послуги: Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці

16:41:05 04.10.2021

Відділення Національної служби посередництва і примирення інформує

Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) є постійно діючим державними органом, створеним Президентом України відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" для попередження, прогнозування та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів).

11:59:23 15.07.2021

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ СУХОПОЛОВ’ЯНСЬКОЇ ОТГ!

Міністерство цифрової трансформації України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері надання електронних та адміністративних послуг, яке відповідно до покладених на нього завдань координує діяльність органів, що утворили центри надання адміністративних послуг, з питань підвищення рівня якості надання електронних та адміністративних послуг .

09:32:46 16.06.2021

Про участь у обласному конкурсі „Кращий товар Чернігівщини” - 2021

Повідомляємо, що на виконання заходів Комплексної Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021-2027 роки „Чернігівщина конкурентоспроможна”, затвердженої рішенням другої (позачергової) сесії Чернігівської обласної ради восьмого скликання від 26.01.2021 № 5-2/VIIІ (із змінами), в області з 18 травня по 05 липня (включно) 2021 року проводиться щорічний обласний конкурс „Кращий товар Чернігівщини” - 2021 (далі - Конкурс).

12:49:06 21.05.2021

До відома зацікавлених осіб!

З метою запобігання випадків отруєнь бджіл в сезон 2021 року при обробітку сільськогосподарських культур та земель пестицидами і агрохімікатами та для дієвої комунікації бджоляр-агровиробник розроблені інформаційні матеріали стосовно дій учасників процесу які допоможуть захистити інтереси бджолярів і сільгоспвиробників, зробити обопільний бізнес успішним.

15:02:28 30.03.2021