Цікава інформація

Відділення Національної служби посередництва і примирення інформує

Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) є постійно діючим державними органом, створеним Президентом України відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" для попередження, прогнозування та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів).

11:59:23 15.07.2021

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ СУХОПОЛОВ’ЯНСЬКОЇ ОТГ!

Міністерство цифрової трансформації України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері надання електронних та адміністративних послуг, яке відповідно до покладених на нього завдань координує діяльність органів, що утворили центри надання адміністративних послуг, з питань підвищення рівня якості надання електронних та адміністративних послуг .

09:32:46 16.06.2021

Про участь у обласному конкурсі „Кращий товар Чернігівщини” - 2021

Повідомляємо, що на виконання заходів Комплексної Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021-2027 роки „Чернігівщина конкурентоспроможна”, затвердженої рішенням другої (позачергової) сесії Чернігівської обласної ради восьмого скликання від 26.01.2021 № 5-2/VIIІ (із змінами), в області з 18 травня по 05 липня (включно) 2021 року проводиться щорічний обласний конкурс „Кращий товар Чернігівщини” - 2021 (далі - Конкурс).

12:49:06 21.05.2021

До відома зацікавлених осіб!

З метою запобігання випадків отруєнь бджіл в сезон 2021 року при обробітку сільськогосподарських культур та земель пестицидами і агрохімікатами та для дієвої комунікації бджоляр-агровиробник розроблені інформаційні матеріали стосовно дій учасників процесу які допоможуть захистити інтереси бджолярів і сільгоспвиробників, зробити обопільний бізнес успішним.

15:02:28 30.03.2021