До уваги зацікавлених осіб!

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в партнерстві з Громадською організацією «Вест Юкрейн Діджитал» продовжує прийом заявок в рамках відкритої Програми підтримки економічної стійкості України, спрямованої на надання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу, який знаходиться в процесі релокації через війну або вже релокований до Київської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей. Програма сприятиме підвищенню здатності ВПО та осіб, які постраждали внаслідок бойових дій, протистояти несприятливим соціальним та економічним умовам та допоможе бізнесу адаптуватися до мінливих умов та створити або зберегти робочі місця для ВПО та постраждалого населення.

Перевезення пасажирів на території сільської ради

Організація надання послуг пасажирського автомобільного транспорту здійснюється відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», який передбачає повноваження органів місцевого самоврядування щодо організації пасажирських перевезень та Закону України «Про автомобільний транспорт».

До відома зацікавлених осіб!

ГО ПРО Вімен ЮА та ГО Номад за підтримки Українського Ветеранського Фонду планує реалізацію проєкту з організації безкоштовної програми розвитку сімейного ветеранського бізнесу, в тому числі бізнесу діючих військових та їх родин.

До уваги суб'єктів господарювання!

Міністерство аграрної політики та продовольства України, за підтримки Світового банку та Європейського Союзу, проводить дослідження прямого та опосередкованого впливу повномасштабної військової агресії російської федерації на діяльність українських виробників сільськогосподарської продукції з метою визначення середньострокових та довгострокових потреб аграрного сектору в підтримці, аналізу ефективності поточної політики в агропромисловому комплексі та забезпечення уряду України доказовою базою, необхідною для представлення інтересів українських аграріїв у переговорах щодо вступу до ЄС.

До уваги бажаючих отримати мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу!

Щочетверга о 10.00 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості в онлайн-режимі проводитимуть вебінари з питань отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

До уваги суб’єктів господарювання

З настанням польових робіт виникають конфліктні ситуації щодо застосування пестицидів між сільськогосподарськими виробниками та пасічниками, тому вкотре нагадуємо сільськогосподарським товаровиробникам, фермерам, що під час обробітку сільськогосподарських культур хімічними засобами захисту рослин, необхідно дотримуватися Державних санітарних правил “Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві”, Державних ветеринарних правил, Законів України «Про пестициди і агрохімікати», «Про захист рослин».

До уваги суб’єктів господарювання!

Доводимо до Вашого відома, що в Чернігівській обласній державній адміністрації відбулася нарада по проблемним питанням, які виникають при проведенні сільськогосподарських та земляних робіт в межах охоронних зон газорозподільної системи. За результатами наради повідомляємо наступне.

За інформацією управління Держпраці у Чернігівській області з 01.07.2021 року відповідно до пункту 21 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної  небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 року №1107, впроваджено реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці через Портал електронних сервісів Міністерства економіки України.   Опис послуги: Назва послуги: Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці