Цікава інформація

Про участь у обласному конкурсі „Кращий товар Чернігівщини” - 2021

Повідомляємо, що на виконання заходів Комплексної Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021-2027 роки „Чернігівщина конкурентоспроможна”, затвердженої рішенням другої (позачергової) сесії Чернігівської обласної ради восьмого скликання від 26.01.2021 № 5-2/VIIІ (із змінами), в області з 18 травня по 05 липня (включно) 2021 року проводиться щорічний обласний конкурс „Кращий товар Чернігівщини” - 2021 (далі - Конкурс).

12:49:06 21.05.2021

До відома зацікавлених осіб!

З метою запобігання випадків отруєнь бджіл в сезон 2021 року при обробітку сільськогосподарських культур та земель пестицидами і агрохімікатами та для дієвої комунікації бджоляр-агровиробник розроблені інформаційні матеріали стосовно дій учасників процесу які допоможуть захистити інтереси бджолярів і сільгоспвиробників, зробити обопільний бізнес успішним.

15:02:28 30.03.2021