Віцепремʼєрка Ольга Стефанішина бере участь у міжурядових консультаціях між Україною та Польщею, які відбуваються сьогодні у м. Варшава, під головуванням Премʼєр-Міністра України Дениса Шмигаля та Премʼєр-Міністра Республіки Польща Дональда Туска.

Під час заходу обидві сторони представили результати проведення консультацій представників українських та польських міністерств щодо ряду питань співпраці двох країн, зокрема руху України до членства в ЄС, розвитку транскордонної співпраці та прикордонної інфраструктури, посилення бізнес-контактів, підтримки України в умовах повномасштабної війни росії, а також питання щодо транзиту української продукції та врегулювання ситуації на спільному кордоні.

Ольга Стефанішина та міністр у справах ЄС Польщі Адам Шлапка провели першу зустріч у межах польського-українського діалогу щодо євроінтеграції

Зустріч відбулася у рамках міжурядових консультацій України та Польщі, які сьогодні відбуваються у Варшаві під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска.

Ольга Стефанішина обговорила з Єврокомісаром Олівером Варгеї структуру переговорів про вступ України до ЄС

Зустріч відбулась у межах візиту Віцепрем’єрки у Брюссель перед установчим засіданням щодо започаткування офіційної оцінки відповідності українського законодавства праву ЄС (скринінгу) та інших елементів підготовки до переговорного процесу.

Тренінги з європейської інтеграції «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ -  ЄДНІСТЬ У РІЗНОМАНІТТІ» і  «ВИВЧАЄМО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ МЕДІЯ».

У листопаді 2023 р. для учнів 7-10 класів Сухополов'янського ліцею керівниками шкільного європейського клубу «ЄДНІСТЬ» Віктором Паустовським ми та Оленою Макаренко спільно з Представництвом ЄС в Україні, Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX та ГО «Українська громадська рада» було проведено тренінги з європейської інтеграції «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ -  ЄДНІСТЬ У РІЗНОМАНІТТІ» і  «ВИВЧАЄМО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ МЕДІЯ». Учасники ознайомилися з історією створення та сучасним розвитком Європейського Союзу, особливостями країн, які входять до ЄС та місцем України в євроінтеграційних процесах. Школярі працювали групами,вчилися презентувати свою роботу, переглянули відео сюжети, створювали плакати, брали участь в активних формах роботи.

Спільний брифінг Віцепремʼєр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної та Міністерки закордонних справ Румунії Лумініци Одобеску.

8 грудня за результатами зустрічі відбувся спільний брифінг Віцепремʼєр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної та Міністерки закордонних справ Румунії Лумініци Одобеску.

Міністерствам доручено розробити план реалізації реформ, передбачених Звітом Єврокомісії

Про це йшлося на нараді під головуванням Віцепрем’єрки Ольги Стефанішиної із заступниками міністрів з євроінтеграції за участі представників Європейської Комісії та Представництва ЄС в Україні.

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн зустрілась з вищим політичним керівництвом України у Києві напередодні публікації Звіту про розширення Євросоюзу

Зокрема, очільниця Європейської Комісії зустрілась із Президентом України Володимиром Зеленським, Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем. У зустрічах взяла участь Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Євроінтеграція під час війни

Спершу задачею українців було вижити, пізніше — підтримувати один одного та активно волонтерити. Очевидно, що тоді, на початку війни, освіта та наука залишалися не в пріоритеті.