Міністерствам доручено розробити план реалізації реформ, передбачених Звітом Єврокомісії

Про це йшлося на нараді під головуванням Віцепрем’єрки Ольги Стефанішиної із заступниками міністрів з євроінтеграції за участі представників Європейської Комісії та Представництва ЄС в Україні.

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн зустрілась з вищим політичним керівництвом України у Києві напередодні публікації Звіту про розширення Євросоюзу

Зокрема, очільниця Європейської Комісії зустрілась із Президентом України Володимиром Зеленським, Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем. У зустрічах взяла участь Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Євроінтеграція під час війни

Спершу задачею українців було вижити, пізніше — підтримувати один одного та активно волонтерити. Очевидно, що тоді, на початку війни, освіта та наука залишалися не в пріоритеті.

Представники організацій національних спільнот України у своїх заявах підтримали євроінтеграційні прагнення України та закликали Європейську Комісію та країни-члени зробити крок назустріч відкриттю перемовин про членство України в ЄС.

Про це повідомляє Державна служба України з етнополітики та свободи совісті.

Україні не доведеться чекати остаточного рішення про вступ до Європейського Союзу, аби стати частиною економічної родини ЄС, – Ольга Стефанішина в інтерв'ю El Pais

В інтерв’ю іспанському виданню Віцепрем’єрка розповіла про успіхи України в процесі реформ, діалог зі США та позицію щодо можливості поступової інтеграції України у Європейський Союз.

Україна розраховує на лідерство ЄС у питанні комплексного реагування на випадки насильства під час війни, зокрема в межах реалізації Рамкової угоди про співпрацю між Урядом України та ООН

На цьому наголосила Ольга Стефанішина під час зустрічі з Послом ЄС з питань гендерної рівності та різноманіття Стелою Роннер, яка прибула з робочим візитом до Києва. У зустрічі зокрема взяли участь: керівник політичного відділу Представництва ЄС в Україні Артур Гебаль, Тимчасовий повірений у справах Посольства Швеції в Україні Леннарт Ліннер, Координатор з питань жінок, миру та безпеки МЗС Швеції Фелікс Нистрьом та інші.

Україна та Словаччина уклали Меморандум щодо співробітництва у підготовці спільних проєктів для програм ЄС

З української сторони документ підписала Віцепрем’єрка Ольга Стефанішина. Від Словаччини – Віцепрем’єрка з питань Плану відновлення й стійкості та використання європейських фондів Лівія Вашакова і Міністр інвестицій, регіонального розвитку та інформатизації Петер Балік.

Сприяємо Євроінтеграції та зміцнюємо співпрацю з НАТО: результати робочих зустрічей Мінцифри в Брюсселі

Команда Мінцифри повернулася з робочої поїздки до Брюсселя. Протягом двох днів говорили про реформу освіти, цифрову експертизу України, екосистему Дії, розширення співпраці з НАТО та євроінтеграцію. Ділимося результатами поїздки: