Віцепремʼєрка Ольга Стефанішина бере участь у міжурядових консультаціях між Україною та Польщею, які відбуваються сьогодні у м. Варшава, під головуванням Премʼєр-Міністра України Дениса Шмигаля та Премʼєр-Міністра Республіки Польща Дональда Туска.

Під час заходу обидві сторони представили результати проведення консультацій представників українських та польських міністерств щодо ряду питань співпраці двох країн, зокрема руху України до членства в ЄС, розвитку транскордонної співпраці та прикордонної інфраструктури, посилення бізнес-контактів, підтримки України в умовах повномасштабної війни росії, а також питання щодо транзиту української продукції та врегулювання ситуації на спільному кордоні.

Ольга Стефанішина та міністр у справах ЄС Польщі Адам Шлапка провели першу зустріч у межах польського-українського діалогу щодо євроінтеграції

Зустріч відбулася у рамках міжурядових консультацій України та Польщі, які сьогодні відбуваються у Варшаві під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска.

Ольга Стефанішина обговорила з Єврокомісаром Олівером Варгеї структуру переговорів про вступ України до ЄС

Зустріч відбулась у межах візиту Віцепрем’єрки у Брюссель перед установчим засіданням щодо започаткування офіційної оцінки відповідності українського законодавства праву ЄС (скринінгу) та інших елементів підготовки до переговорного процесу.

Тренінги з європейської інтеграції «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ -  ЄДНІСТЬ У РІЗНОМАНІТТІ» і  «ВИВЧАЄМО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ МЕДІЯ».

У листопаді 2023 р. для учнів 7-10 класів Сухополов'янського ліцею керівниками шкільного європейського клубу «ЄДНІСТЬ» Віктором Паустовським ми та Оленою Макаренко спільно з Представництвом ЄС в Україні, Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX та ГО «Українська громадська рада» було проведено тренінги з європейської інтеграції «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ -  ЄДНІСТЬ У РІЗНОМАНІТТІ» і  «ВИВЧАЄМО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ МЕДІЯ». Учасники ознайомилися з історією створення та сучасним розвитком Європейського Союзу, особливостями країн, які входять до ЄС та місцем України в євроінтеграційних процесах. Школярі працювали групами,вчилися презентувати свою роботу, переглянули відео сюжети, створювали плакати, брали участь в активних формах роботи.

Спільний брифінг Віцепремʼєр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної та Міністерки закордонних справ Румунії Лумініци Одобеску.

8 грудня за результатами зустрічі відбувся спільний брифінг Віцепремʼєр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної та Міністерки закордонних справ Румунії Лумініци Одобеску.