Участь у  чемпіонаті Чернігівської області з легкоатлетичного кросу

Приємно відзначити вдалий виступ вихованців комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов'янської  сільської ради на чемпіонаті Чернігівської області з легкоатлетичного кросу. 1 місце серед юніорок виборола Пляшко Валерія, другим став серед юнаків 2011 р. н. Паска Тагір,  а   серед дівчат  - Зінченко Діана 2011 р.н., яка  виборола срібло;   Івахненко Нікіта ( 2014 р.н.), Файчак Микола (2009 - 10 р.н.) та  Глущенко Артем (2013 р.н.)  зайняли  3 місце серед юнаків; Сребродольська Аріна (2012 р.н.), Слюсар Аня (2011 р.н.), Яценко Діана ( 2012 р.н.) вибороли 4 місця; Кізім Дмитро (2011 р.н.) був п’ятим, шості місця зайняли - Овсяков Валентин (2009 - 2010 р.н.) та Леонтє Софія (2013 р.н.). 8 стала Яценко Марина, 12 була Аня Горносталь ( обидві 2009-2010 р.н.). До змагань команду готували тренери:  Анатолій Куц та Євгеній Жук. Серед спортивних шкіл ДЮСШ області команда нашої громади  виборола 5 місце.  Висловлюємо слова щирої вдячності за організацію на високому рівні змагань Федерації легкої атлетики Чернігівської області.  Дякую нашим мужнім  військовослужбовцям  ЗСУ за  можливість  брати участь у різних спортивних заходах. В єдності, згуртованості та  підтримці наша сила!

Вдала участь  вихованців КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа»   у І етапі Всеукраїнських змагань «Ліга кросу»

16 березня 2024 року  в м. Ужгород відбувся І етап Всеукраїнських змагань проєкту  Федерації легкої атлетики України «Ліга кросу». Змагання проходили в урочищі «Золота гора»  села Барвінок, що знаходиться за 8 км від центра Ужгорода.  Ліга кросу – це серія динамічних та яскравих змагань, де учасники долають перешкоди у вигляді крутих поворотів, підйомів, спусків, а також інших перепон. Загалом у першому сезоні відбудуться чотири етапи та фінал. Участь у змаганнях могли  брати як професійні атлети, так і аматори – всього 150 легкоатлетів з 11 регіонів України.

Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства

2-3 березня 2024 року в м. Києві відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства в приміщенні серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н.  Серед 610 учасників з усієї України були і четверо вихованців комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов'янської сільської ради.  Паска Тагір зайняв 7 місце (300 м+1000 м), Зінченко Діана -17 місце(600 м+200 м), Кізім Дмитро -19 місце (300 м +1000 м), Яценко Діана - 30 місце (300 м+1000 м). У загальному заліку команда Чернігівської області посіла 3 місце.    Дякуємо ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях.

Участь у чемпіонаті Полтавської області з легкої атлетики

23 лютого 2024 року юні легкоатлети комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов’янської сільської ради вдало виступили на чемпіонаті Полтавської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-08р.н. , 2009-10 р.н. пам’яті директора Гребінківської  ДЮСШ   Тарасюка Ю.А.. Призерами стали: Гриценко Ярослав, Хойла Максим, Бабарика Гліб, Хіміченко Олексій. Підготували призерів тренери Куц А.С. та Жук Є.В. Дякуємо нашим мужнім військовослужбовцям ЗСУ за захист та  можливість брати участь у змаганнях.

Участь наших спортсменів у змаганнях

Минулими вихідними (17-18 лютого) юні спортсмени комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов'янської сільської ради  брали участь у декількох змаганнях.

Наші спортсмени у м.Львів  на чемпіонаті з легкої атлетики

З 8 лютого по 11 лютого 2024 року до Львова завітали юні легкоатлети з усіх областей України на чемпіонат з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н.  Серед них були і вихованці комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов’янської сільської ради, які достойно виступили і показали гарні результати: Яценко Марина на дистанції 1500 м з/п зайняла 7 місце та здобула очки до загального заліку. Бабарика Гліб зайняв 6 місце в складі збірної команди Чернігівської області з естафетного бігу. Александрова Карина та Зінченко Діана встановили особисті рекорди в бігу на 200 та 400 м, виконавши норматив І юнацького розряду.  Юні спортсмени змагались на бігових доріжках, спілкувались з однолітками та мали можливість насолоджуватись архітектурою старовинного міста.  Дякуємо нашим мужнім військовослужбовцям ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях високого рівня.

Вітаємо наших переможців!

Перший старт у 2024 році виявився вдалим для вихованців КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов’янської сільської ради. 16 січня в місті Києві відбувся чемпіонат Чернігівської області з легкої атлетики серед дорослих, юніорів та юнаків 2007-2008 р.н., 2009-2012 р.н. Команду Сухополов'янської Дитячо-юнацької спортивної школи представляли 17 юних спортсменів.  Продемонструвавши швидкість, витривалість, силу, самовідвагу, наші легкоатлети здобули 7 медалей. Так тримати!

Відзначили кращих!

13 вересня 2023 року на базі Охіньківської школи відбувся захід з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України. Це були і тренери, і вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Сухополов'янської сільської ради. Очільник Сухополов'янської громади Денис Росовський нагородив грамотами та призами вихованців і тренерів КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Учні Охіньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів підготували для гостей патріотичний флешмоб та спортивний челендж, який передали Молодіжній раді Сухополов'янської сільської ради. Сподіваємося, що після нашої повної Перемоги на війні ще голосніше, ще потужніше прозвучать наші спортивні перемоги на всіх стадіонах світу. Бажаємо всім фізичного здоров'я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог.