Участь у відкритому  чемпіонаті Полтавської області

Участь у відкритому  чемпіонаті Полтавської області

9 нагород різного ґатунку привезли вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Сухополов'янської сільської ради з відкритого чемпіонату Полтавської області зі стрибків, який відбувся 13 червня 2024 року в м.Пирятин. Чемпіоном став наймолодший учасник Мазун Іван (2016 р.н.). Срібло вибороли Хойла Максим, Зінченко Діана, Глущенко Артем та Бабарика Гліб. Бронзовими призерами стали Паляниця Назар, Кізім Дмитро, Яценко Марина, Мезунський Артем. Щиро вітаємо наших спортсменів та висловлюємо вдячність за належну підготовку їх тренерам В’ячеславу Зінченку, Анатолію Куцу та Євгенію Жуку! Так тримати!

Успіхи вихованців на чемпіонаті України з легкої атлетики

Успіхи вихованців на чемпіонаті України з легкої атлетики

З 07 по 09 червня 2024 року в місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н. Вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Сухополов'янської сільської ради показали гарні результати: Хіміченко Олексій став чемпіоном України в стрибках з жердиною. Бабарика Гліб  зайняв 6 та 10 місце в бігу на 400 та 200 метрів  Гриценко Ярослав був восьмим на дистанції 300 м. з бар'єрами. Файчак Микола 10 місце 2000 м з перешкодами. Щиро вітаємо наших спортсменів та висловлюємо вдячність за належну підготовку  їх  тренеру Анатолію Куцу! Так тримати!

Успіхи вихованців КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа»

Успіхи вихованців КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа»

01 червня 2024 року  юні футболісти (2013-2014 р.н.) КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Сухополов'янської сільської ради  вибороли 1 місце на турнірі з футболу,  присвяченому Дню захисту дітей, який проходив в с.Івангород Чернігівської області. З рахунком 3:1 наші футболісти перемогли команду господарів та команду ДЮСШ з м. Ічня 4:2. Кращим гравцем турніру було визнано Власенка Нікіту з Сухополов’янської громади. Підготували до змагань команду тренери Маценко С.В. та Найда О.М. Так тримати! Вітаємо юних вихованців з перемогою! Дякуємо нашим мужнім  військовослужбовцям  ЗСУ за  можливість  брати участь у різних спортивних заходах. В єдності, згуртованості та  підтримці наша сила!

Успішний виступ вихованців КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа»

Успішний виступ вихованців КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа»

22 травня 2024 року в м.Носівка відбувся чемпіонат Чернігівської області з легкої атлетики.  9 нагород різного гатунку вибороли вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Сухополов'янської сільської ради.

Вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа»  взяли участь у змаганнях

Вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» взяли участь у змаганнях

26 квітня на базі спортивного комплексу Носівської міської ради був проведений обласний етап 6 Гімназіади України. В цьому заході взяли участь вихованці комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов'янської  сільської ради, виборовши високі місця в окремих видах програми:

Участь у  чемпіонаті Чернігівської області  з легкоатлетичного кросу

Участь у  чемпіонаті Чернігівської області з легкоатлетичного кросу

     Приємно відзначити вдалий виступ вихованців комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов'янської  сільської ради на чемпіонаті Чернігівської області з легкоатлетичного кросу. 1 місце серед юніорок виборола Пляшко Валерія, другим став серед юнаків 2011 р. н. Паска Тагір,  а   серед дівчат  - Зінченко Діана 2011 р.н., яка  виборола срібло;   Івахненко Нікіта ( 2014 р.н.), Файчак Микола (2009 - 10 р.н.) та  Глущенко Артем (2013 р.н.)  зайняли  3 місце серед юнаків; Сребродольська Аріна (2012 р.н.), Слюсар Аня (2011 р.н.), Яценко Діана ( 2012 р.н.) вибороли 4 місця; Кізім Дмитро (2011 р.н.) був п’ятим, шості місця зайняли - Овсяков Валентин (2009 - 2010 р.н.) та Леонтє Софія (2013 р.н.). 8 стала Яценко Марина, 12 була Аня Горносталь ( обидві 2009-2010 р.н.). До змагань команду готували тренери:  Анатолій Куц та Євгеній Жук. Серед спортивних шкіл ДЮСШ області команда нашої громади  виборола 5 місце.  Висловлюємо слова щирої вдячності за організацію на високому рівні змагань Федерації легкої атлетики Чернігівської області.  Дякую нашим мужнім  військовослужбовцям  ЗСУ за  можливість  брати участь у різних спортивних заходах. В єдності, згуртованості та  підтримці наша сила!

Вдала участь  вихованців КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа»    у І етапі Всеукраїнських змагань «Ліга кросу»

Вдала участь  вихованців КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа»   у І етапі Всеукраїнських змагань «Ліга кросу»

 16 березня 2024 року  в м. Ужгород відбувся І етап Всеукраїнських змагань проєкту  Федерації легкої атлетики України «Ліга кросу». Змагання проходили в урочищі «Золота гора»  села Барвінок, що знаходиться за 8 км від центра Ужгорода.  Ліга кросу – це серія динамічних та яскравих змагань, де учасники долають перешкоди у вигляді крутих поворотів, підйомів, спусків, а також інших перепон. Загалом у першому сезоні відбудуться чотири етапи та фінал. Участь у змаганнях могли  брати як професійні атлети, так і аматори – всього 150 легкоатлетів з 11 регіонів України.

Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства

Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства

     2-3 березня 2024 року в м. Києві відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства в приміщенні серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н.  Серед 610 учасників з усієї України були і четверо вихованців комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов'янської сільської ради.  Паска Тагір зайняв 7 місце (300 м+1000 м), Зінченко Діана -17 місце(600 м+200 м), Кізім Дмитро -19 місце (300 м +1000 м), Яценко Діана - 30 місце (300 м+1000 м). У загальному заліку команда Чернігівської області посіла 3 місце.    Дякуємо ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях.

Участь у чемпіонаті Полтавської області з легкої атлетики

Участь у чемпіонаті Полтавської області з легкої атлетики

23 лютого 2024 року юні легкоатлети комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов’янської сільської ради вдало виступили на чемпіонаті Полтавської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-08р.н. , 2009-10 р.н. пам’яті директора Гребінківської  ДЮСШ   Тарасюка Ю.А.. Призерами стали: Гриценко Ярослав, Хойла Максим, Бабарика Гліб, Хіміченко Олексій. Підготували призерів тренери Куц А.С. та Жук Є.В. Дякуємо нашим мужнім військовослужбовцям ЗСУ за захист та  можливість брати участь у змаганнях.

Участь наших спортсменів у змаганнях

Участь наших спортсменів у змаганнях

Минулими вихідними (17-18 лютого) юні спортсмени комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов'янської сільської ради  брали участь у декількох змаганнях.