УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

        У зв'язку з ремонтними роботами 20 лютого 2024 року  з 09:00 до 16:00 буде відсутнє електропостачання в  населених пунктах: Маціївка,  Заудаївське. 

Оголошення! Шановні мешканці Мазківського старостинського округу!

У четвер, 22 лютого 2024 року, об 11.00 в  приміщенні адмінбудівлі   Мазківського  старостинського округу за адресою: с.Мазки, вул. Миру, 86 відбудеться особистий  виїзний прийом  громадян  сільським головою Денисом  Росовським.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

 У зв’язку з виконанням ремонтних робіт без напруги сьогодні, 15 лютого, з 10:00 до 16:00 будуть такі населені пункти: с.Мільки, с.Переволочна, с.Охіньки, с.Пручаї, с.Погреби (частково).

Про формування складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Сухополов’янській сільській раді

Повідомляємо, що протягом чотирнадцяти календарних днів з дня оприлюднення (30.01.2024) оголошення про формування складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Сухополов’янській сільській раді пропозиції   щодо кандидатур  до складу Координаційної ради на адресу  сільської ради не надійшли.

ОГОЛОШЕНО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2023» – «БЛАГОДІЙНІСТЬ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ»

Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Вдруге за свою історію, конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України». Понад півтора року ми живемо в умовах повномасштабної війни. Всі українці з різних областей та з-за кордону об’єдналися задля допомоги один одному в боротьбі зі спільним ворогом.

Оголошення про формування складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Сухополов’янській сільській раді

На виконання розпорядження Прилуцької районної військової адміністрації від 13.12.2023 №196 «Про утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Прилуцькій районній державній адміністрації» та з метою участі в оцінюванні ефективності державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності та сприянні координації діяльності суб’єктів відносин з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності в  Сухополов’янській сільській раді буде створено Координаційну раду.

Оголошення! Шановні мешканці Піддубівського  старостинського округу!

У п’ятницю, 26 січня 2024 року, об 11.00 в  приміщенні адмінбудівлі   Піддубівського старостинського округу за адресою: с.Пологи, вул. Івана Франка, 29 відбудеться особистий  виїзний прийом  громадян  сільським головою Денисом  Росовським.