УВАГА! Запроваджено  моніторинг загибелі бджіл

УВАГА! Запроваджено моніторинг загибелі бджіл

З метою узагальнення інформації про кількість випадків загибелі бджіл та встановлення причин, що призвели до цього, запроваджено  моніторинг кількості випадків загибелі бджіл у 2024 році. Моніторинг міститиме інформацію про випадки отруєння бджіл внаслідок застосування засобів захисту рослин, а також інші можливі причини їх загибелі. Інформацію до моніторингу вносити за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfga5pK1QCEpsjgsw1qSkNiEgakCQMQq_BPqN9VSyldVXu-kA/viewform?usp=pp_url.

До відома бджолярів!!!

До відома бджолярів!!!

СТОВ « Дружба- Нова» з 18.06.24 - 30.06.24 с. Валки, с. Боршна, с. Мільки буде проводитись внесення ЗЗР на посівах соняшнику. Препарат Аканто Плюс та Церон. Препарати сертифіковані та дозволені до використання в Україні. Біля населених пунктів будуть працювати з 21:00 - 07:00.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

        У зв'язку з ремонтними роботами 17 червня  2024 року  з 09:00 до 18:00 буде відсутнє електропостачання в  селах:  Пирогівці (частково) та Заїзд (частково).

«Компас: рестарт та розвиток бізнесу» - освітня програма для підприємців ВПО

«Компас: рестарт та розвиток бізнесу» - освітня програма для підприємців ВПО

Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з VECTOR GROUP оголошують набір на національну практичну освітню програму для 220 підприємців з-поміж ВПО, які здобудуть практичні знання та поштовх для перезапуску власної справи.