УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 27 червня 2022 року з 7.38 до 19.38 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Заїзд та Смош.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 24 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Рудівка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 22 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Валки та Рудівка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 23 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Валки та Канівщина.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 20 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Зарудка, Знам'янка, Піддубівка, Пологи, Тарасівка та Полова.

ДО ВІДОМА ПАСІЧНИКІВ!

Відповідно до повідомлення Товариства з обмеженою відповідальністю „Прилуцький хлібодар” 17 червня з 5 до 10 годин ранку в районі кар'єру на території Замостянського старостинського округу підприємством буде здійснено обробіток гороху фунгіцидом "Ямато".

До відома зацікавлених осіб громади!

Запорізький благодійний фонд «Єдність за майбутнє» у співпраці з Естонською радою у справах біженців та Гараж 48 впровадили дві Програми розширення можливостей жіночого підприємництва для того, щоб підтримати жінок у східній Україні у збільшенні доходу родин  шляхом  створення власного бізнесу.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 16 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Заїзд.