ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ТАРИФІВ НА 2023 РІК

Керуючись п.2 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на житлово-комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, КП “АРТ - С” доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на вивезення твердих побутових відходів.

Шановні власники земельних ділянок на території Сухополов’янської громади!

Сухополов’янська ОТГ нагадує Вам про необхідність сплатити земельного податку за 2022 рік.  Пам’ятайте, що від Вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежить життєдіяльність громади у цей непростий час. З 17 січня 2022 року власники банківських карток можуть сплатити земельний податок через термінал у адміністративному приміщенні громади по вул. Київська, 220, 4 поверх, 149 каб. (за наявності електроенергії).

До відома суб’єктів господарювання   та зацікавлених осіб!

Повідомляємо, що у Чернігівській області діє  Програма розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки (далі – Програма), якою передбачені заходи щодо інформаційної, консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу. Також Програмою передбачено надання фінансових кредитів найбільш ефективних інвестиційних проєктів малого і середнього підприємництва (далі – МСП) відповідно до Положення про порядок фінансування проєктів суб’єктів МСП за рахунок коштів місцевих бюджетів через Державну організацію «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області». Базовими критеріями відповідності інвестиційних проектів суб’єктів МСП для фінансування є:

До відома зацікавлених осіб!

Повідомляємо, що Державною організацією „Регіональний Фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області” 12 січня 2023 року                об 11:00 буде проведений вебінар для підприємців області з Інформаційної підтримки представників малих та середніх підприємств та органів місцевого самоврядування. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у вебінарі.

До відома суб'єктів господарювання!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю»  від  18.10.2022  року  №2682-ІХ, який набрав чинності з 06.11.2022,

До відома зацікавлених осіб!

Майно державної власності, яке знаходиться на території Чернігівської області  та запропоноване Фондом державного майна України для передачі його в оренду

Шановні власники земельних ділянок, що розташовані на території Сухополов’янської громади!

Повідомляємо Вам про обов’язковість сплати земельного податку за 2022 рік.Відповідно до п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також, з постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1. ПКУ. Для отримання податкового повідомлення просимо Вас звертатися до старостинських округів, адміністративного центру громади за місцем розташування земельної ділянки. Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.Зберігайте квитанції про оплату!

До уваги жителів громади!

Відповідно до повідомлення КП "АРТ-С", у зв'язку з необхідністю технічного обслуговування сміттєвозів, вивіз сміття на території громади з 2 по 7 січня здійснюватися не буде. Вибачте за тимчасові незручності.

ЗБІР КОШТІВ НА «ПІКАП» ЗАКРИТО!

Повідомляємо, що спільними зусиллями усієї Сухополов’янської громади вдалося!!!!!! зібрати потрібну суму коштів на придбання авто «пікап» для наших земляків-захисників у район бойових дій Бахмут, що на Донеччині.