УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 23 вересня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередач у селах Колісники, Левки, Лісові сорочинці, Стрільники, Полова, Нетяжино, Нова Тарнавщина та Покрівка. Вибачте за тимчасові незручності.

10:04:58 21.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі громади! У рубриці «Регуляторна політика» розміщений розрахунок тарифів по виробництву та постачанню теплової енергії ПП «Паритет ПМ» для бюджетних установ Сухополов’янської сільської ради.

22:07:11 17.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці громади! Запрошуємо Вас до обговорення Програми розвитку житлово-комунального господарства Сухополов’янської сільської ради на 2021-2024  роки,   яка розміщена на офіційному сайті сільської ради в рубриці «Регуляторна політика»  «Благоустрій населених пунктів».

16:20:31 17.09.2021

До відома громадян!

Відповідно до інформації ТОВ "Прилуцький хлібодар" 15 вересня підприємство буде здійснювати десикацію соняшника препаратом Реглор" від компанії " Сингента ".

18:03:16 14.09.2021

Всеукраїнський рейд «Урок»

На території Сухополов’янської громади розпочався перший етап проведення Всеукраїнського рейду «Урок», метою якого є надання дітям з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності. Рейд «Урок» продовжуватиметься протягом вересня – жовтня поточного року, а заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.

08:44:30 14.09.2021

До відома жителів громади!

Шановні жителі Сухополов’янської сільської ради, повідомляємо, що кожного третього четверга місяця з 10.00 до 13.00 в приміщенні за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 224, кабінет №121 (відділ соціальної підтримки населення Сухополов’янської сільської ради) буде здійснюватися прийом громадян уповноваженою особою Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області. Ви зможете безоплатно отримати послуги за наступним переліком:

09:02:38 03.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ про намір  ТОВ «Житлобуд-сервіс» змінити (переглянути) тарифи на  водопостачання для населення  сіл Боршна, Валки, Ряшки, Смош.

Шановні жителі сіл Боршна, Валки,Ряшки та Смош Сухополов'янської сільської ради!!Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р. №130 «Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» Сухополов’янська сільська рада повідомляє про намір  ТОВ «Житлобуд-сервіс» змінити (переглянути) тарифи на  водопостачання для населення  сіл Боршна, Валки, Ряшки, Смош.

11:00:04 20.08.2021

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 16 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Зарудка, Знам'янка, Піддубівка, Пологи та Тарасівка. Вибачте за тимчасові незручності.

13:16:27 13.08.2021

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 13 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Нетяжино, Нова Тарнавщина, Покрівка, та Рудівка. Вибачте за тимчасові незручності.

09:59:35 12.08.2021

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 11 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Рудівка, Бажанівка, Білорічиця, Боротьба, Петрівське, Єгорівка, Пирогівці, Полова, Сухополова, Колісники, Левки, Лісові Сорочинці, Стрільники. Вибачте за тимчасові незручності.

09:08:17 10.08.2021