УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку із виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 28 січня 2022 року з 9.30 до 15.30 годин буде відсутня електроенергія у селі Сухополова.

12:26:29 27.01.2022

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку із виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 27 січня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин буде відсутня електроенергія у селах Ладівщина, Мазки та Приозерне.

16:55:57 26.01.2022

До відома зацікавлених осіб

На виконання заходів Комплексної Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021-2027 роки «Чернігівщина конкурентоспроможна», затвердженої рішенням сесії обласної ради восьмого скликання від 26 січня 2021 року  №5-2/VIIІ, в області було створено та запущено інтерактивний комунікаційний інструмент «Кабінет інвестора», який націлений на спільну роботу інвесторів з органами виконавчої влади над започаткуванням підприємницьких ініціатив, реалізацією інвестиційних проектів та вирішенням проблемних питань, що виникають в процесі їх втілення.

09:22:47 24.01.2022

Шановні депутати, старости та посадові особи Сухополов’янської сільської ради!

Згідно  Закону України «Про запобігання корупції» ви зобов’язані подати особисто декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2021 рік до 1 квітня 2022 року, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

16:21:38 21.01.2022

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку із виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 24 січня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин буде відсутня електроенергія у селах Ладівщина, Мазки та Приозерне.

16:50:32 20.01.2022

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку із виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 20 січня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин буде відсутня електроенергія у селах Зарудка, Піддубівка, Пологи, Тарасівка, Колісники, Левки, Лісові Сорочинці та Стрільники.

15:43:53 19.01.2022

До відома мешканців громади !

Сухополов’янська сільська рада повідомляє, що ТОВ „СІБКОР ПРИЛУКИ” задекларовано будівництво елеваторного комплексу на    80 тис. тонн  зерна на  землях Малківського старостинського округу.   На даний час товариство надало повідомлення про планову діяльність, яка підлягає в оцінці впливу на довкілля (додається).Просимо ознайомитися та у випадку виникнення зауважень і пропозицій в термін до 07 лютого 2022 року направляти їх Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації, за адресою: 14000, м. Чернігів, пр-т Миру,14. Контактна особа: Ганжа Валентина Юріївна – начальник відділу оцінки впливу на довкілля тел. (0462) 67-79-14, e-mail: deko_mon@cg.gov.ua.

12:32:45 18.01.2022

Щодо зміни тарифів на теплову енергію

В зв’язку із затвердженням 24 грудня 2021 року  Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України  щоквартального середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, який є основою для розрахунку розміру тарифу на теплову енергію, яка виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету,  приватне підприємство «Паритет ПМ» , як виробник тепла з альтернативних джерел енергії, звернулось до Сухополов’янської сільської ради із заявою та розрахунком нового розміру тарифу на теплову енергію для бюджетних установ Сухополов’янської сільської ради, а саме Сухополов’янської загальноосвітньої школи I-III ст. та Дідівської загальноосвітньої школи I-II ст.

16:08:43 13.01.2022

Запроваджено новий механізм виплати громадянам, які надають соціальні послуги з догляду та мають відповідну професійну підготовку

Постановою КМУ від 06 жовтня 2021 р. № 1040  «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі» запроваджено новий механізм виплати громадянам, які надають соціальні послуги з догляду та мають відповідну професійну підготовку.

16:31:45 15.12.2021