До відома зацікавлених осіб!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» доводимо до Вашого відома про  можливість взяття участі  у грантових програмах для створення або розвитку тепличного господарства, садівництва, ягідництва та виноградарства. Бажаючим взяти участь у вищезгаданих грантових програмах просимо до 20 березня 2024 року звернутися до  відділу економіки та інвестицій Сухополов'янської сільської ради   за тел. (04637) 5 05 50

Оголошення! Шановні мешканці Колісниківського  старостинського округу!

У четвер, 14 березня 2024 року, о 12.00 в  приміщенні адмінбудівлі   Колісниківського  старостинського округу за адресою: с. Колісники, вул. Незалежності, 1 відбудеться особистий  виїзний прийом  громадян  сільським головою Денисом  Росовським.

Оголошення! Шановні мешканці Лісовосорочинського  старостинського округу!

У четвер, 14 березня 2024 року, о 10.00 в  приміщенні адмінбудівлі   Лісовосорочинського   старостинського округу за адресою: с. Лісові Сорочинці,  вул. Домонтовича, 90А  відбудеться особистий  виїзний прийом  громадян  сільським головою Денисом  Росовським.

Запрошуємо на БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ!

Власники/керівники майже 30 підприємств отримають експертні консультації, що допоможуть проаналізувати діяльність власного бізнесу та посилити підприємницькі навички для подолання негативного впливу повномасштабного вторгнення на бізнес.

Щорічний обласний екологічний конкурс «Одна планета – одне майбутнє»

З 26 лютого на Чернігівщині розпочався щорічний обласний екологічний конкурс «Одна планета – одне майбутнє». Його мета – об’єднати всіх, хто любить свій рідний край, опікується проблемами довкілля та займається збереженням природи. Конкурс проводитиметься у два етапи є

До відома жителів громади!

Відповідно до графіку Прилуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, уповноваженою особою відділу обслуговування громадян №7 (сервісний центр) буде здійснюватися прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг Сухополов’янської сільської ради за адресою: с. Сухополова, вулиця Чернігівська, 32 щомісячно кожної другої п’ятниці  з 10.00-13.00 години.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

У зв'язку з ремонтними роботами 20 лютого 2024 року  з 09:00 до 16:00 буде відсутнє електропостачання в  населених пунктах: Маціївка,  Заудаївське.