До відома мешканців Сухополов’янської ОТГ!

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сухополов’янської сільської ради розпочав здійснення делегованих повноважень відповідно до рішення сорок п’ятої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 17 квітня 2024 року   у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, а саме: державна реєстрація народження дитини та її походження; державна реєстрація шлюбу; державна реєстрація смерті.

До відома бджолярів!!!

За інформацією СТОВ «Дружба-Нова» з 22.07.24 - 24.07.2024 с. Валки, с.Боршна, с. Мільки буде проводитись внесення ЗЗР на посівах соняшника.

Всеукраїнський  конкурс творчих робіт серед молоді

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, з метою створення умов для пошуку, підтримки i розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі – Конкурс), що організовується за підтримки Спілки молодих державних службовців України. У 2024 році Конкурс проводитиметься у 7 номінаціях: «Рівні права і можливості жінок і чоловіків»; «Політична освіта та політична культура»; «Відбудова та відновлення системи освіти в умовах воєнного стану»; «Публічна служба моєї мрії»; «Відновлення України на цінностях прав людини»; «Інструменти ефективності в державних установах»; «Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи». Участь у Конкурсі можуть брати (одноосібно або творчими колективами) молоді люди віком від 14 до 35 років. Термін проведення Конкурсу: до 30 вересня 2024 року – прийом творчих робіт, жовтень 2024 року – розгляд та оцінка робіт, листопад 2024 року – визначення та нагородження переможців і призерів.  Детальну інформацію про Конкурс можна знайти на офіційному веб-сайті Конкурсу: https://vseukrainskyi-konkurs2020.mozello.com/. За додатковою інформацією прохання звертатися до Організаційного комітету Конкурсу за електронною адресою: konkurs@center.gov.ua.

Старт першого грантового конкурсу «Кар’єрний старт. Програма молодіжної гарантії»

05 липня 2024 року Український молодіжний фонд у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через німецький державний банк розвитку KfW оголосив про старт першого грантового конкурсу «Кар’єрний старт. Програма молодіжної гарантії». Програма охопить, зокрема, Київську, Чернігівську, Житомирську, Харківську, Львівську, Закарпатську, Полтавську, Запорізьку, Миколаївську, Кіровоградську, Дніпропетровську та Волинську області, а також низку територіальних громад. Загальний бюджет становить майже 4 мільйони гривень, а максимальна допустима сума одного гранту становить 380 тис. грн. Грант націлений для всіх українських роботодавців, які готові працевлаштувати випускників професійно-технічних навчальних закладів без досвіду роботи. Загалом очікується допомогти від 10 до 50 роботодавцям. Ними можуть стати як юридичні особи (незалежно від організаційно-правової форми, форми власності та підпорядкування), так і фізичні особи-підприємці. Умови конкурсу: ● роботодавець у своїй команді має не менше 30% працівників/працівниць віком до 35 років, ● має підтвердити (рекомендаційними листами від партнерських організацій або ж публікаціями в медіа чи Інтернеті) залученість тим, чи іншим чином до молодіжної роботи: тобто, спрямовувати діяльність на розв’язання соціальних проблем молоді й задоволення їх потреб. Це може бути у форматі проведених заходів, створених некомерційних продуктів чи благ, реалізованих окремих проєктів. Пропонований грантовий конкурс орієнтований на українську молодь від 16 до 21 років, яка зацікавлена у здобутті першого офіційного працевлаштування за спеціальністю без досвіду роботи. Завдяки гранту передбачається працевлаштування молодих людей, менторську підтримку із можливістю продовження роботи на підприємстві, в установі, компанії, залучення до корпоративної культури і підвищення рівня економічної самостійності молоді. Деталі конкурсу за посиланням, кінцева дата подачі заявок до 7 серпня 2024 року. В разі виникнення питань чи пропозицій – прохання звертатись на uyf.inbox@gmail.com. або за тел. 246 62 36.

Оголошення!  Шановні мешканці Переволочнянського   старостинського округу!

Оголошення! Шановні мешканці Переволочнянського  старостинського округу!

У п’ятницю, 19 липня  2024 року, о 12.00 в  приміщенні  сільського Будинку культури Переволочнянського старостинського округу за адресою: село Переволочна, вул. Козацький шлях, 69  відбудеться особистий  виїзний прийом  громадян  сільським головою Денисом  Росовським.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

У зв'язку з ремонтними роботами 15 липня  2024 року  з 09:00 до 18:00 буде відсутнє електропостачання в  с. Єгорівка та с.Дідівці.

До уваги бджолярів!

За інформацією СТОВ «Дружба-Нова з 08.07.24 - 16.07.2024 в  с. Валки, с. Боршна, с. Мільки буде проводитись внесення ЗЗР на посівах соняшнику. Внесення буде проводитись в нічний час з 21:00 - 05:00.  Препарат Піктор -  сертифікований та дозволений до використання в Україні.