19 березня - Всесвітній день соціальної роботи

Щорічно третього вівторка березня відзначається Всесвітній день соціальної роботи. У 2024 році дата святкування припадає на 19 березня. Свято започаткувала Міжнародна асоціація шкіл соціальної роботи сумісно з Міжнародною федерацією соціальних працівників в 1983 році. Система надання соціальних послуг – це підтримка людей у складних життєвих обставинах, забезпечення гідного рівня життя тим, хто з об’єктивних причин не може обійтися без соціального супроводу та допомоги.

Аналітична довідка  з проведення моніторингу надання соціальних послуг центром соціальних служб Сухополов`янської сільської ради у 2022 році

Аналітична довідка з проведення моніторингу надання соціальних послуг центром соціальних служб Сухополов`янської сільської ради у 2022 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 №449 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг», керуючись наказом Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 №904 «Про затвердження Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг» проведено моніторинг надання соціальних послуг центром соціальних служб (ЦСС) у 2022 році.

Шановні жителі громади!  Інформуємо, що в Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи.

Шановні жителі громади! Інформуємо, що в Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи.

Програму було розроблено спільно зі Світовим банком, у 2016 -2018 рр. вона була пропілотована у Львівській, Полтавській, Харківській, Донецькій, Житомирській, Чернігівській областях і зарекомендувала себе як успішний соціальний проєкт. За цей період 237 підприємців змогли започаткувати власну справу. У чому суть програми?

Інформаційна робота серед батьків з питань безпечної життєдіяльності дітей, запобігання травмуванню та їх загибелі внаслідок пожеж, нещасних випадків у побуті, під час дозвілля, відпочинку.

З початком осінньо-зимового сезону з метою попередження нещасних випадків серед дітей протягом жовтня  фахівці центру соціальних служб, служби у справах дітей спільно з головним інспектором ВЗНС Прилуцького РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області Владиславом Косенком проводять інформаційну роботу серед батьків з питань безпечної життєдіяльності дітей, запобігання травмуванню та їх загибелі внаслідок пожеж, нещасних випадків у побуті, під час дозвілля, відпочинку.

Круглий стіл на тему «Реалізація державної політики щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, проблеми та шляхи вирішення»

07 вересня 2022 року відбувся круглий стіл на тему «Реалізація державної політики щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, проблеми та шляхи вирішення» за участю спеціалістів відділу соціальної підтримки населення, служби у справах дітей, центру соціальних служб Сухополов`янської сільської ради спільно з Прилуцьким бюро правової допомоги  Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Робота з сім'ями, які потребують особливої уваги та підтримки

З метою готовності до осінньо-зимового періоду спеціалісти центру соціальних служб та служби у справах дітей проводять обстеження вразливих категорій сімей з дітьми. Під час візитів в сім’ї працівники надають консультації щодо дотримання правил пожежної безпеки в помешканнях, перевіряють стан забезпечення запасами твердого палива та надають гуманітарну допомогу відповідно до потреб.