До уваги ВПО, які проживають на території сільської ради!

Інформація для ВПО: роз’яснення щодо прийнятої постанови КМУ від 26.01.2024 № 94.Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі – Постанова № 94 ) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Звіт про проведення зовнішньої оцінки якості надання соціальних послуг центру соціальних служб Сухополов’янської сільської ради у 2023 році

Для проведення зовнішнього оцінювання якості надання соціальних послуг в Центрі  соціальних служб Сухополов’янської сільської ради було проведено опитування19отримувачів послуг та 4 надавачі соціальних послуг.

Звіт про проведення зовнішньої оцінки якості надання соціальних послуг територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської сільської ради у 2023 році

На  виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року № 449 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг» із змінами, Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 року № 904 «Про затвердження Методичних  рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості  соціальних послуг», у відповідності до наказів Міністерства соціальної політики України від 16.06.2021 року № 335 «Про Зміни до Державного стандарту догляду вдома», від 29.02.2016 року № 198  «Про затвердження Державного стандарту стаціонарного догляду за особами, які втратили  здатність  до  самообслуговування   чи   не набули такої здатності» та з метою визначення відповідності наданих соціальних послуг Державним стандартам цих послуг та потребам їх отримувача, забезпечення якісних соціальних послуг, оптимізації та удосконалення діяльності, підвищення рівня професійної компетенції працівників, покращення якості надання соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю  та  розпорядження Сухополов’янської сільського голови від 26 січня 2023 року № 09 «Про проведення моніторингу надання соціальних послуг у Сухополов’янській сільській раді», з метою з’ясування рівня задоволення потреб отримувачів соціальних послуг та покращення діяльності надавачів цих послуг проведено зовнішню оцінку якості надання соціальних послуг «догляд вдома», «стаціонарний догляд».