Шановні депутати, старости та посадові особи Сухополов’янської сільської ради!

Нагадуємо, що з 01 січня 2023 року розпочалася кампанія декларування доходів  за минулий  2022 рік. Декларанти,  які  не подали декларацію за  2021 рік,  зобов’язані  подати  її  до 01 квітня 2023 року, а  потім  вже  заповнювати декларацію за 2022 рік.      Заповнювати декларацію тепер стало простіше, адже  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) оновило функцію в Реєстрі декларацій «Дані для декларації». Тепер Ви можете отримати майже всю необхідну інформацію для заповнення декларації за різні періоди. Додалася інформація про Ваші доходи, які будуть вже пораховані за відповідними джерелами та ознаками, й запропоновані для заповнення згідно полів декларації. Тепер Ви можете переглянути не лише інформацію про Ваші об’єкти нерухомості, об’єкти незавершеного будівництва, автівки, спадщину чи наявні обтяження рухомого майна, але й Ваші доходи.

Шановні посадові особи, депутати Сухополов’янської сільської ради та інші суб’єкти декларування!

Беручи до уваги Указ Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затверджений Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Національне агентство з питань запобігання корупції зазначає, що  згідно Закону України від 03.03.2022 №2115-ІХ «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни» кампанія декларування 2022 року відтерміновується до перемоги над рашистськими окупантами. Тобто щорічну декларацію за 2021 рік ви можете подати протягом трьох місяців після закінчення війни.

Шановні депутати, старости та посадові особи Сухополов’янської сільської ради!

Згідно  Закону України «Про запобігання корупції» ви зобов’язані подати особисто декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2021 рік до 1 квітня 2022 року, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.