Для кого і для чого Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Відбулася спільна нарада

18 травня відбулася спільна нарада відділу освіти, молоді та спорту за участі  Центру професійного розвитку педагогічних працівників, директорів ЗЗСО Сухополов’янської сільської ради та управління Державної служби  якості освіти у Чернігівській області, яка була присвячена питанням стратегічного планування розвитку закладів освіти та організованого завершення  2021/2022 навчального року.