В єдності наша сила!

По старостатах громади продовжуємо проведення  благодійних ярмарків на підтримку ЗСУ. 15 березня в Охіньківській ЗОШ І-ІІІ (Охіньківський старостинський округ) ступенів відбувся благодійний ярмарок з метою підтримки наших захисників та захисниць  Збройних Сил України. Ярмарок –це  свідчення  нашої єдності, згуртованості та підтримки.  Внесок у підтримку наших захисників 9 500 гривень.  Щира вдячність  усім, хто  долучився  до збору коштів для наших захисників, не перестає донатити,  за кожну гривню,  підтримку та побажання.  Велика  подяка та доземний уклін  нашим відважним воїнам-захисникам, які  на передовій,  у найгарячіших точках, щодня, відбиваючи атаки ворога, наближають нашу Перемогу.  Віримо у наші ЗСУ! Все буде Україна!

Приємні новини  з Дідівського ліцею!

Сьогодні до четвертокласників Дідівського ліцею Сухополов'янської сільської ради завітали очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський  та начальник відділу освіти, молоді, спорту громади  Тетяна Рева з приємною місією - вручення подарунка переможцю конкурсу "В очікуванні весни" від Видавництво Країна Мрій – KM   Івахненку  Євгенію та вручення солодощів для активних учасників.

Ноутбуки  Chromebook для здобувачів освіти

11 березня 2024 року очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський та начальник відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Рева передали ноутбуки «Chromebook», отримані від ЮНЕСКО за фінансування Global Partnership for Education (GPE), для  здобувачів освіти Дідівського ліцею (5 ноутбуків) та Замістянської гімназії (5 ноутбуків) Сухополов’янської сільської ради із соціально вразливих категорій населення. Висловлюємо слова щирої вдячності за надані ноутбуки, які будуть  використовуватися здобувачами освіти  під час навчального процесу. Працюємо далі на вдосконалення надання освітніх послуг.

Щодо Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови

Національним Фестивалем «Код Нації» спільно з проєктом «ПроМову» оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого. Головною метою Конкурсу є сприяти розвитку української мови шляхом популяризації її культурного надбання у суспільстві; заохочення представників усіх верств населення до вивчення української мови, утвердження її як головного чинника існування нашої нації; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учасників Конкурсу та Тестування. Підтримка Збройних сил України благодійними внесками учасників.

Протидія кіберзлочинам

Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й за інформаційний простір. Російська інформаційна експансія посилилась з початком повномасштабного вторгнення. Тобто, росіяни намагаються досягти власних національних інтересів методом беззбройного проникнення в інформаційну сферу.

Для кого і для чого Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Відбулася спільна нарада

18 травня відбулася спільна нарада відділу освіти, молоді та спорту за участі  Центру професійного розвитку педагогічних працівників, директорів ЗЗСО Сухополов’янської сільської ради та управління Державної служби  якості освіти у Чернігівській області, яка була присвячена питанням стратегічного планування розвитку закладів освіти та організованого завершення  2021/2022 навчального року.