Активності Молодіжної ради тривають

Активності Молодіжної ради тривають

10 - 12 травня 2024 року команда учасників Молодіжної ради Сухополов'янської сільської ради з 10 осіб на чолі з головою Ігорем Хоменком взяла  активну участь у тренінговій сесії “Моніторингова” в рамках Проєкту “Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад", що проходила у місті Київ. Протягом 3 днів тренінгу за допомогою інтерактивних інноваційних методів та форм молодіжного нетворкінгу під керівництвом досвідчених тренерів цікаво презентували результати виконання домашнього завдання після першої сесії, практично розглянули цифрові інструменти моніторингу (edata, openbuget, spending, decentralization, 007, dream), особливості подання запитів на публічну інформацію та отримання відповідей на них, розгляд кейсів про те, як зробити матеріали дослідження цікавими аудиторії, інтерактивне оформлення презентацій (excel, PowerPoint та ін.), техніки та інфографіки для інтерактивної презентації результатів, ефективну комунікацію з місцевою владою, жителями громади та медіа. Також ще раз пропрацювали свої молодіжні ініціативи, зняли, змонтували та презентували відео про нашу команду та на підтримку Харківської громади, й розглянули нове домашнє завдання, яке маємо виконати до третьої сесії.

Члени  Молодіжної ради взяли участь у забігу на підтримку ЗСУ

Члени  Молодіжної ради взяли участь у забігу на підтримку ЗСУ

01 травня учасники Молодіжної Ради активно долучилися до легкоатлетичного забігу на підтримку ЗСУ, що проходив в урочищі "Глинщина" Сухополов'янської громади. Вітаємо наших 3-х чарівних учасниць, котрі успішно подолали дистанцію 500 м, та 3-х молодих чоловіків-учасників на дистанції 1000 м! Всі вони нагороджені Подяками за участь. А наш учасник Андрій Коваленко прихопив з собою на цей захід ще й Прапор України, що став прекрасною фотолокацією для всіх бажаючих.  Дякуємо нашим мужнім та незламним ЗСУ за можливість брати участь у заходах! Все буде Україна!

Активності Молодіжної ради тривають

Активності Молодіжної ради тривають

25 квітня на запрошення наших друзів та партнерів Чернігівського обласного молодіжного центру та ГО "Сфера молоді" (м. Чернігів) делегація учасниць нашої Молодіжної ради у складі секретаря Олени Чамор та Олени Козленко взяли активну участь у Стратегічній зустрічі в рамках Проєкту "ДРІМ" (Дієва робота ініціативної молоді), що проходила в м. Чернігів.

Активні будні Молодіжної ради

Активні будні Молодіжної ради

23 квітня на запрошення Чернігівського обласного молодіжного центру голова Молодіжної ради Сухополов'янської сільської ради Ігор Хоменко взяв активну участь та виступив онлайн про перспективи діяльності Молодіжної ради на 2024 рік, у рамках Х Всеукраїнського форуму Взаємодії та розвитку, що проходив в м. Чернігів. А вже ввечері так само в режимі онлайн разом з учасниками  та учасницями  нашої Молодіжної ради заповнили графік реалізації роботи нашої команди над проєктом USAID "Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад". Тож активна діяльність Молодіжної ради триває.

Чергові активні вихідні Молодіжної ради

Чергові активні вихідні Молодіжної ради

      20 квітня, прийнявши запрошення, учасники Молодіжної ради відвідали зустріч з докторкою історичних наук, викладачкою "Київської Політехніки", родом з Прилуччини Антоніною Кізловою. Голова Молодіжної ради Ігор Хоменко привітав почесну гостю, виступивши в театральному образі молодого монаха Києво-Печерської лаври з уривком із "Кайдашевої сім'ї". По завершенні цього заходу в цих же гостинних стінах 100-річного КЗ "Публічна бібліотека»  Сухополов'янської сільської ради провели засідання Молодіжної ради з виконання домашніх завдань над проєктом USAID "Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад" та онлайн-відеоконференції з менторкою нашої команди пані Христиною із Закарпаття. Тож активності Молодіжної ради тривають.

Вітання, шановна громадо❗

Вітання, шановна громадо❗

Раді повідомити, що Молодіжна рада Сухополов'янської ОТГ завершує черговий благодійний збір для наших Захисників.

Активні вихідні Молодіжної ради Сухополов'янської громади

Активні вихідні Молодіжної ради Сухополов'янської громади

       30 березня, справжньої теплої весняної суботи,  зібралася команда Молодіжної ради з 10 осіб – усі учасники проєкту "Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад", що виконується ГО "Агенція антикризової підтримки" в рамках Програми "Мріємо та діємо", що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), IREX та партнерами, на чолі з головою Ігорем Хоменком та заступником Артемом Андрющенком. Визначили тему бюджетного моніторингу, активно попрацювали над домашнім завданням. Такі наші зустрічі передбачається проводити щотижня задля активної підготовки до наступної сесії тренінгу у травні. Також одноголосно обрали нового секретаря Молодіжної ради - Олену Чамор, та прийняли до складу відразу 4 нових учасниць.

Участь Молодіжної ради у тренінговій сесії

Участь Молодіжної ради у тренінговій сесії

22 - 24 березня 2024 року в м. Київ проведена триденна тренінгова сесія "Вступна" в рамках Проєкту "Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад", що виконується ГО “Агенція антикризової підтримки” в рамках Програми “Мріємо та діємо”, та впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX та партнерами. Проєкт «Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад» має за ціль розбудовувати здатності молодих активістів та активісток до ефективної участі в моніторингу бюджетів та інших ресурсів на місцевому рівні, та коштів, спрямованих на відновлення і подолання наслідків війни. Команда молоді у складі 10 учасників –  це Молодіжної ради Сухополов'янської сільської ради на чолі з головою Ігорем Хоменком та заступником Артемом Андрющенком, разом з 10 іншими командами молоді сільських, селищних та міських рад з усієї України,  взяли активну участь у всіх активностях тренінгу: презентували нашу громаду перед іншими, обмінювалися думками, ідеями та контактами, слухали теоретичні лекції та виконували практичні тренувальні вправи та завдання про бюджет, місцеве самоврядування в Україні. Отримали об'ємне домашнє завдання, що наша команда має виконати за 1,5 місяця до наступної очної тренінгової сесії. Взагалі ж сам Проєкт розрахований як мінімум на півроку.