До 210-ї річниці від дня народження видатного українського поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка

В цьому році все прогресивне людство відзначає 210 річницю від дня народження видатного українського поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка. Саме цій великій постаті й була присвячена інтелектуально-пізнавальна година "Знайомий і незнайомий Шевченко", яку провели для ліцеїстів Дідівського ліцею працівниками КЗ "Центру культури та дозвілля" і бібліотеки. Пророцтво Великого Кобзаря проросійсько-українську війну стали несподіваною для учасників заходу. Після перегляду відео "Цікавих фактів із життя Тараса" діти відповідали на запитання вікторини. А родзинкою заходу стало літературне доміно по життєвому та творчому шляху Тараса Шеченка, яке складали команди із учасників. На завершення дійства всі разом об`єдналися в ланцюжок та заспівали "Ой у лузі червона калина".

Персональна виставка картин молодої, талановитої прилуцької художниці-аматорки Лілії Квач

23 лютого в стінах КЗ "Центр культури та дозвілля" Сухополов`янської сільської радив  с. Манжосівка відбулася презентація першої персональної виставки картин "Дебют. Живописні переливи" молодої, талановитої прилуцької художниці-аматорки Лілії Квач. Миткиня поділилася з присутніми історією свого життя та подіями, які визначили її мистецьке майбутнє. Виставка художниці Лілії Квач працюватиме протягом березня за адресою: с. Манжосівка вул. Героїв війни, 91 з понеділка по п`ятницю з 9:00-16:00.  Тож не прогавте можливість доторкнутись до мистецтва і насолодитись унікальним поєднанням фарб.

Презентація благодійної етнографічної виставки «Плетене диво»

На базі КЗ «Центр культури та дозвілля» Сухополов`янської сільської ради відбулася презентація благодійної етнографічної виставки «Плетене диво» на, якій були представленні вироби з сіна та соломи працівниками культури і гуртківцями нашої територіальної громади, адже мистецтво виготовлення оберегів із сіна з`явилося, коли люди тільки-но почали переходити до осілого способу життя і всіляко використовували у різноманітних ритуалах та церемоніях наших пращурів і загалом посідали важливе місце в їхньому житті.

Волонтерський ХАБ при КЗ "Центр культури і дозвілля" Сухополов'янської с/р

Наша допомога нашим воїнам-захисникам не перестає бути нагальною, потрібною, навіть навпаки - зараз ще більш необхідною. За період роботи волонтерського хабу при КЗ «Центр культури та дозвілля» Сухополов`янської сільської ради, було передано більше 200 маскувальних сіток, чаїв та свічок в зону бойових дій. Але робота Хабу не зупиняється. Найближчим часом відбудеться передача маскувальних сіток та свічок, які поїдуть в напрямок Бахмута та Лиманського КСП.

Робимо добро на Різдво

Напередодні новорічних свят КЗ «Центр культури та дозвілля» проводить онлайн-продаж виробів зроблених власноруч "Робимо добро на Різдво". Тут ви можете знайти: новорічні сувеніри, мило та свічки з вощини ручної роботи, підсвічники та іграшкові прикраси, що подарують заряд святкової атмосфери на цілий зимовий сезон.

Допомагаємо ЗСУ: збір коштів на дрони

Україна дивує своєю музичною та творчою різноманітністю. У Театралізованому ярмарку «Весілля на Житньому», що був організований ТОВ «ЕКСПО КИЇВЩИНА» взяли участь  співочі колективи з Чернігівщини - народний аматорський вокальний ансамбль "Феєрія" Переволочнянського будинку культури КЗ "Центр культури та дозвілля" Сухополов'янської сільської ради та народний аматорський вокальний гурт "Струни душі" КЗ "Центр культури та дозвілля" Сухополов'янської сільського ради. Поєднання сучасної та старовинної методики виконання - дуже оригінально, мелодично, красиво. Ярмарок поєднав в своїй культурній програмі багато регіонів, та кожний творчий колектив був особливим коштовним ланцюжком в намисті. Метою ярмаркового дійства, що тривало більше 8 годин поспіль, був збір коштів на дрони для батальйону Азов. В концертній програмі свій талант для безлічі глядачів демонстрували учасники художньої самодіяльності з Київщини, Харківщини, Черкащини, Житомирщини та Чернігівщини, які змогли створити незабутню атмосферу свята і не залишили байдужим жодного глядача. Також були запрошені гості: відома українська зірка шоу-бізнесу Тетяна Дяченко та ведучий програми новин Факти на ICTV Петро Дем`янчук. Усі присутні змогли вдосталь насолодитися унікальністю культурного досвіду.