Сухополов’янська ОТГ утворена

Дата: 23.02.2020 21:25

Сьогодні воістину історичний момент. На території Прилуцького району утворилася ще одна об'єднана територіальна громада, найбільша у Прилуцькому районі, найбільша серед сільських на території області. До неї увійшло 19 сільських рад, 52 населених пункти, понад 13 тисяч жителів Прилуцького краю.

На цій сторінці у подальшому будуть розміщені усі новини громади, все те, що ми будемо постійно робити, наші плани і мрії, привітання, досягнення та ще багато чого. Ми б дуже хотіли, щоб до цієї групи долучилися жителі підпорядкованих громаді сіл і усі ті, хто б з цікавістю і задоволенням листали сторінки групи, ділилися пропозиціями та враженнями, а ще разом з нами спільно створювали краще майбуття. Запрошуємо усіх, усіх, усіх!!!!!!!!