Засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Дата: 01.04.2020 18:15

1 квітня сільський голова Денис Росовський прийняв участь у засіданні районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Головним питанням порядку денного було питання щодо протидії поширенню коронавірусу в Прилуцькому районі та вжиття всіх необхідних заходів у разі виявлення коронавірусної хвороби COVID-19.

На засіданні штабу обговорювалися питання щодо функціонування і забезпечення блокпостів всіма необхідними засобами дезінфекції, продуктами харчування, місцем відпочинку у разі виявлення коронавірусної хвороби на території населених пунктів району.

У процесі обговорення штабом вирішено: сільським, селищним головам, тримати на особистому контролі дотримання всіх карантинних заходів та самоізоляції жителями громад, застосувати напрацьований алгоритм дій у разі виявлення респіраторної хвороби COVID-19 на підвідомчих територіях.