Відеоселектор щодо моніторинг цін на медикаменти та продукти, і контроль за самоізоляцією контактних осіб

Дата: 03.04.2020 15:13

2 квітня сільський голова Денис Росовський прийняв участь у відеоселекторі, що проводив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко з головами РДА, ОТГ, очільниками міст обласного значення та лікарями.

Було розглянуто основні проблемні питання, які виникли в населених пунктах, визначених епіцентрами спалаху захворювання. Зокрема, визначення кола контактних осіб та контроль за дотриманням ними самоізоляції.

У центрі уваги: моніторинг цін на медичні препарати та харчові продукти для попередження їх необґрунтованого зростання.