Вітання з днем народження секретаря, депутата Сухополов'янської сільської ради Ольгу Андріївну Євтушенко!

Дата: 09.04.2020 08:16

9 квітня ця красива, розумна, відповідальна жінка відзначає свій день народження.

Так багато хочеться сказати Вам, Ольго Андріївно, про Вас, про Вашу професійність, тактовність, комунікабельність і принциповість, про готовність допомогти, про душевну щирість, про Вашу осяйну посмішку, про Вашу жіночність, що підкреслюється індивідуальним стилем і смаком.
Цього весняного дня щиро-щиро бажаємо нашій іменинниці здоров'я, невичерпної енергії, усіляких гараздів, благополуччя і миру! Нехай Вас ніколи не полишають віра, надія і любов! І завжди будуть поруч удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища!
З повагою, Сухополов
'янський сільський голова Денис Росовський, колеги-депутати, працівники виконавчого комітету сільської ради.