Вітаємо!

Дата: 27.04.2020 17:31

Приказка ” не май сто рублів, а май сто друзів – можливо, і правильна. Але якщо запитати будь-якого бухгалтера, то той відповість, що сто рублів все-таки краще. Ось з таких жартівливих рядків ми хочемо почати своє привітання. Весь наш колектив від щирого серця вітає з Днем народження, бажає удачі і багато, багато днів приємно відпочинку бухгалтерів сільських рад, що реорганізуються,- Дідовецького старостинського округу Віру Масс, Піддубівського старостинського округу Антоніну Матійко та бухгалтера Канівщинського ДНЗ Ірину Трохимець. Нехай баланс завжди буде позитивним не тільки на роботі, але і вдома. Бажаємо широких просторів світогляду, перспектив розвитку, спроможності і достатку. Будьте здорові, справедливі, уважні і завжди щасливі!