Вітаємо!

Дата: 13.05.2020 18:16

13 травня 2020 року голова громади Денис Росовський та голова первинної ветеранської організації Петро Іванович Середа відвідали жительку с. Сухополова Віру Василівну Ромашко, привітавши її з визначною датою - 80-річчям!
Гості подякували ювілярці за ту складну життєву дорогу, по якій вона гідно пройшла, побажали довгих років життя в теплому родинному колі, міцного здоров’я та благополуччя.
На території адміністративного центру вітання ювілярів - це традиція, започаткована ветеранською організацією, яку безсумнівно варто продовжувати.
За наданий подарунок, висловлюємо подяку лідеру громадського руху "Оновлення" Сергію Коровченку та ВО "Батьківщина".