Допомога у профілактиці захворювання на коронавірус

Дата: 21.05.2020 17:54

Враховуючи звернення Прилуцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), 20 травня 2020 року вказаний центр відвідав голова громадського руху "Оновлення" Сергій Коровченко за участю сільського голови Дениса Росовського та в.о старости Заїздського старостинського округу Ніни Свистун, депутата сільської ради Ярослава Луцака для надання допомоги у профілактиці захворювання на коронавірус соціальним працівникам: 10 комплектів захисних костюмів, захисних окулярів, респіраторів та продовольчих товарів для проживаючих громадян.
За надану допомогу дякуємо Голові громадського руху Сергію Коровченку та ВО "Батьківщина".