На Прилуччині призначено очільника району

Дата: 30.05.2020 21:21

30 травня в адміністративній будівлі Прилуцької районної ради перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Кісленко Олесю Олександрівну, призначену розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 25 травня цього року №346/2020-рп.

Вітаючи голову райдержадміністрації з призначенням на посаду, Віталій Анатолійович у своїй промові зазначив, що нині слід об’єднатися навколо вирішення нагальних проблем району. На місцях має бути розуміння стратегії розвитку держави прописаної Президентом України, адже цей документ визначає засадничі принципи розвитку держави, покращення соціальних стандартів. Позиція голови райдержадміністрації повинна бути спрямована на об’єднання громад з метою визначення основних пріоритетів розвитку Прилуцького району.

Також Віталій Загайний наголосив на необхідності зміцнення співробітництва з районною радою. За його словами, без органів місцевого самоврядування неможливо ефективно працювати, а зокрема, в умовах децентралізації.

Олеся Кісленко пообіцяла виправдати довіру президента та його команди.

Сказала, що в центрі уваги своєї роботи в пріоритеті вважає чесність, порядність та відданість людям.

- Надіюсь на співпрацю  з облдержадміністрацією, обласною та районною радами, депутатським корпусом обласної та районної рад, керівниками підприємств, установ, органами місцевого самоврядування, ОТГ та жителями району. Сподіваюсь, що всі разом впораємося із поставленими завданнями і працюватимемо, аби оперативно вирішувати нагальні проблеми, а відтак – сприяти всебічному розвитку громади району.

Очільницю району з призначенням привітав та побажав успіхів голова районної ради Василь Малик, який у вітальному слові зазначив, що всі проблеми району необхідно вирішувати разом.