Щирі вітання з призначенням на посаду голови Прилуцької районної державної адміністрації

Дата: 30.05.2020 21:26

30 травня в адміністративній будівлі Прилуцької районної ради перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Кісленко Олесю Олександрівну, призначену розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 25 травня цього року №346/2020-рп.

Шановна Олеся Олександрівна!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на відповідальну посаду – голови районної державної адміністрації.

Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності дозволять Вам домогтися значних досягнень у розвитку Прилуччини. Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Зичимо Вам великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності, хай буде міцне здоров`я, сповнене любові серце, натхненна думка й добрі почуття. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги. Нехай дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю!

З повагою голова Сухополов'янської сільської ради та колектив.