З Днем еколога!

Дата: 05.06.2020 17:15

Всесвітній день довкілля вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря.

15 грудня 1972 р. Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня Всесвітнім днем навколишнього середовища (день еколога), який буде проводитись з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати й покращувати довкілля. Вибір цієї дати обґрунтовано тим, що саме в цей день відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища, за результатами якої створено Програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).

Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращання навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття у своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів. Адже саме від нас залежить наше майбутнє!