"Sunflower of Peace" (в перекладі "Організація - Соняшник Миру") - це громадська неприбуткова організація, розташована у м.Бостон США, яка постійно допомагає малозабезпеченим українцям за співпраці з визнаних установ та організацій.

Зараз у всьому світі йде невпинна боротьба з епідемією Corona Virus - Covid 19 і Україна - не вийняток.

У травні 2020 року Сухополов'янська ОТГ звернулася до представника Організації "Соняшник Миру" Бучми Альони Петрівни для отримання безоплатної гуманітарної (благодійної) допомоги, а саме: засобів індивідуального захисту з метою запобігання поширенню на території громади Covid 19.

І вже 11 червня 2020 року наша громада отримала від "Організація - Соняшник Миру" благодійну допомогу, а саме: 40 захисних костюмів та 40 захисних окулярів високої якості, які найближчим часом будуть направлені у медичні заклади громади.

Сьогодні необхідно докласти всіх зусиль, щоби по-справжньому захистити лікарів та медичний персонал, а також значну кількість населення, які входять до групи ризику.

Від імені всієї громади щиро дякуємо Благодійній організації "Соняшник Миру" ("Sunflowers of Peace" м.Бостон, США) за надану допомогу.